REGISTRUOTIS

2014-09-09 14:45 Projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“ antras renginys Plikiškiuose (1)

Birrasyte

Rugsėjo pradžia Plikiškiuose prasidėjo gražiu ir prasmingu susitikimu su  Joniškio PK prevencijos poskyrio specialiste Almyra Kumpyte. Policijos darbuotoja pasidžiaugė, kad pavasarį saugaus eismo pamokos gerai buvo išmoktos. Moksleivių atostogos praėjo be traumų, nei vienas kaimo gyventojas eismo įvykiuose nenukentėjo. Ji su jaunaisiais eismo dalyviais aptarė saugaus elgesio taisykles kelyje, priminė atšvaito svarbą ir  kaip teisingai jį reikia prisisegti, pasidžiaugė, kad mūsų mokyklos mokinukai visi turi liemenes ir, eidami į mokyklą bei grįždami iš jos, jomis vilki. Po pokalbio visi ėjo į mokyklos kiemą. Ten apžiūrėjo esančius dviračius. Specialistė pakomentavo, ko trūksta dviračiams, kad su jais būtų saugu važinėti ir priminė svarbiausias dviračiais važiavimo taisykles bei  supažindino su naujausia jais važiavimo tvarka.

 

                      Plikiškių kaimo bendruomenės „Šaltinis“ informacija

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?