REGISTRUOTIS

2015-09-10 09:10 Protų mūšis saugaus eismo tema Kepalių kaimo bendruomenėje (0)

Birrasyte

Rugpjūčio 28 d. Kepalių kaimo bendruomenės salėje vyko labai populiarus šiuo metu Protų mūšis. Tema buvo viena – saugus eismas keliuose, pėsčiųjų ir vairuotojų elgesys, Kelių eismo taisyklių žinojimas.

Išradingoji renginio vedėja Rita Katinaitė paruošė 40 įvairių klausimų, į kuriuos komandos turėjo rasti atsakymus per vieną minutę ir užrašyti teisingus atsakymus. O komandų iš Kepalių, Pošupių ir Beržininkų kaimų susirinko keturios, susikūrė pavadinimus ir ėmė varžytis.

Renginyje buvo kviečiami dalyvauti tik suaugusieji, komandų sudėtis buvo nedidelė, o dalyviai turėjo stipriai pasukti galvas ieškodami teisingo atsakymo. Klausimai buvo pateikti tokie, kad nepakako vien žinoti taisykles, reikėjo pasitelkti logiką, surasti sąsajas, pažvelgti į viską su jumoru ar pamatyti atsakymą tarp eilučių.

Pusantros valandos prabėgo akimirksniu. Renginyje dalyvavusi bendruomenės pareigūnė Almira Kumpytė paskelbė nugalėtojus. Jais tapo komanda „Bulvienojai“ iš Beržininkų, surinkusi daugiausia taškų ir įrodžiusi, kad jaunimas ne iš kelmo spirtas.

Bendruomenės narė Irena Šimkuvienė įteikė nugalėtojams vertingą prizą – arbūzą, o mažiausiai taškų surinkusi komanda buvo apdovanota paskatinamuoju prizu – Kelių eismo taisyklėmis. Visoms protų mūšyje dalyvavusioms komandoms buvo įšdalinta saugaus eismo priemonių: atšvaitų, liemenių dviratininkams, šviesą atspindinčių rankinių, popierinių liniuočių, atvirukų, minkštų šviesą atspindinčių žaisliukų. Kepalių seniūnas Vytautas atsinešė ir išdalino dovanas, kurias skyrė „Šiaulių regiono keliai“.

Kepalių kaimo bendruomenė „Ašvinė“ jau antrą kartą dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuotame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“. Šiais metais koordinavo ir kelių bendruomenių saugaus eismo renginius, kurie jau įvyko.

Saugumas keliuose visada buvo ir bus aktualus, mokykimės atsargumo, nešiokime atšvaitus tamsiuoju paros metu, saugokime save ir savo artimuosius!

Kepalių kaimo bendruomenės
„Ašvinė“ informacijaJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?