REGISTRUOTIS

2015-04-08 16:05 Renginys Saugaus eismo dienai (0)

Birrasyte

Bundanti gamta, paukštelių čiulbesys ir ilgėjančios dienos primena, kad jau pavasarėja... Joniškio rajono Stungių kaimo bendruomenė balandžio 6 d. susirinko pabūti kartu, pasidžiaugti pavasariu.

Bendruomenės aktyvistė Diana Kidelienė susirinkusiems priminė, kad balandžio 6-ąją Lietuvoje yra minima  Saugaus eismo diena. Stungių kaimo bendruomenė jau trečius metus dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga organizuojamame respublikiniame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“. Susirinkusieji buvo paraginti būti kelyje rūpestingesniais, pakantesniais, pagalvoti ne vien apie save, bet ir apie kitų saugumą. Laikytis saugumo taisyklių: vairuotojams ir keleiviams automobilyje segėti saugos diržus, o pėstiesiems ir dviratininkams – dėvėti šviesą atspindinčias priemones. Renginio dalyviams buvo išdalinti atšvaitai ir visi paraginti būtinai juos dėvėti, nes kartais ir  vienintelis atšvaitas gali išgelbėti gyvybę.

Vėliau visi turėjo užduotis... Kol bendruomenės moterys ruošė vaišes,  virė cepelinus, kepė bandeles, vaikai buvo pakviesti guašu išmarginti kartoninį kiaušinio muliažą ir sudalyvauti viktorinoje apie pavasarį, plačiau susipažinti su Velykų tradicijomis ir papročiais.

Pasistiprinus ir išragavus velykinių vaišių, renginio dalyviai išgužėjo į bendruomenės kiemelį dalyvauti velykinėje sporto rungtyje – margučių ridenime. Smagu, kad šioje rungtyje aktyviai dalyvavo suaugusieji. Daug emocijų sukėlė gražiausio ir stipriausio margučio rinkimai. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti šokoladiniais kiaušiniais.

Stungių bendruomenės nariai su nekantrumu vis laukia naujų renginių, pasibuvimo kartu.

Stungių kaimo bendruomenės informacija

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?