REGISTRUOTIS

2014-09-09 14:54 Rugsėjį pasitinkant (0)

Birrasyte
Rugpjūčio 22 d. Daunoravos kaimo bendruomenės ir Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Daunoravos  filialo  vyriausiosios bibliotekininkės Rimantos Stonytės organizuotas renginys ,,Rugsėjį pasitinkant“ sulaukė susidomėjimo. Į jį sugužėjo nemažas būrys vaikų, mamų, močiučių.  Visi pasidžiaugėme paūgėjusiais savo bendruomenės nariais. Prisiminėme besibaigiančios vasaros vaikų atostogų malonumus. Bibliotekininkė pravedė viktorina ,,Knyga  - mano draugas“, Vaikai aktyviai dalyvavusieji joje buvo skatinami knygelėmis, saldainiais.

Kartu su bendruomenės pirmininke vaikai prisiminė saugaus eismo taisykles, aptarė kaip pasirinkti  saugų kelią į mokyklą ir iš jos. Pasikartojo kaip elgtis kelyje važiuojant dviračiu ar einant pėsčiomis. Visiems renginio dalyviams buvo išdalinti atšvaistai, liemenės ir kitos saugumą kelyje užtikrinančios priemonės.  Tai jau antrasis saugaus eismo renginys, dalyvaujant projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių direkcija prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

 

Daunoravos kaimo bendruomenės informacija

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?