REGISTRUOTIS

2016-07-25 08:15 Rūpi ne tik tradicinių amatų išsaugojimas (1)

Birrasyte
Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjunga toliau sėkmingai įgyvendina projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.
Ziniūnų kaimo bendruomenės „Obelėlė“ atstovai dalyvauja edukaciniuose užsiėmimuose, skirtuose tradicinių amatų išsaugojimui. Norėdami susipažinti su tradiciniais amatais Molėtų rajone, užsiėmimų dalyviai apsilankė Bebrusų amatų centre, etnokosmologijos muziejuje.
 Išvykos metu visiems dalyviams buvo pateikta informacija kaip saugiai jaustis kelyje, kaip tinkamai dėvėti atšvaitus, išduotos priemonės saugaus eismo tema, atšvaitai.
 
Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos informacija


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?