REGISTRUOTIS

2015-07-07 09:30 Satkūniečių šventėje – apie saugų eismą (0)

Birrasyte

Saulėtą sekmadienio popietę satkūniečiai rinkosi į bendruomenės kiemelį, kur vyko Petrų ir Povilų vardadienių paminėjimo šventė ir renginys „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“.

Šventės pradžioje Satkūnų kaimo bendruomenės „Gija“ pirmininkas Povilas Karitonas pasveikino gausiai susirinkusius šventės dalyvius, palinkėjo jiems malonaus bendravimo ir pabuvimo kartu. Renginio vedėja Irena Vaitkienė renginio dalyvius supažindino su projekto tikslais. Pasidžiaugė, kad Satkūnų bendruomenė jau trečius metus sėkmingai dalyvauja šiame projekte, yra skatinta padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis ir pinigine premija. Kad satkūniečiai yra aktyvūs buvo galima matyti, kaip jie noriai registravosi dalyvauti viktorinoje, dalinosi eismo saugumo priemonėmis, kurias dovanojo projekto organizatoriai Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Po oficialios dalies vyko Petrų ir Povilų pasveikinimas.  O jų bendruomenė turi net šešis: Povilas Karitonas, Povilas Gelažius, Povilas Abišala, Povilas Mačiukas, Povilas Sagata ir Petras Kuzma. Jiems iškilmingai uždėtos bendruomenės moterų papuoštos skrybėlės, sudainuotos dainos. Satkūniečius ir jų svečius linksmino Joniškio KC Satkūnų filialo kapela ir estradinė grupė, vadovaujama renginių organizatoriaus Giedriaus Stubailos.

Renginio organizatoriai dėkoja visiems satkūniečiams, geranoriškai padėjusiems pasiruošti šventei. Tai įrodo, kad bendruomenė aktyvi, bendruomeniška, nori ir gali švęsti šventes, rengti renginius. Todėl nuspręsta kasmet birželio paskutinį savaitgalį švęsti Petrines ir Povilines, nes bendruomenėje Jonų nėra.

Satkūnų kaimo bendruomenės „Gija“ informacija

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?