REGISTRUOTIS

2014-04-09 10:03 Saugaus eismo diena Sodeliuose (0)

SODELIAI

 Balandžio 6-oji - Saugaus eismo diena. Minint šią dieną organizuojama daug renginių, kurių metu primenama apie saugumą kelyje, skatinama atsigręžti į save, kelyje elgtis dėmesingai, gerbti šalia esantį kitą eismo dalyvį, būti tolerantiškiems kitų eismo dalyvių atžvilgiu. Saugoti ne tik savo gyvybę ir sveikatą, bet ir kitų eismo dalyvių.

Saugaus eismo dieną Sodelių kaimo bendruomenė paminėti pradėjo šeštadienį. Bendruomenės pirmininkė V. Sarapienė su pavaduotoja R. Kazokaitienė dalijo atšvaitus Stumbriškio ir Prūselių kaimų gyventojams. Susitikimų metu dar kartą priminė, kaip svarbu laikytis ne tik Kelių eismo taisyklių, bet ir elementaraus mandagumo kitų eismo dalyvių atžvilgiu, nes tik bendrai besirūpindami vienas kito saugumu kelyje eismo dalyviai gali išvengti nemalonių įvykių.

Sekmadienį Sodelių ir aplinkinių kaimų gyventojai rinkosi į Sodelių kaimo koplytėlę.

Po Šv. Mišių Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro specialistė D. Urbonienė priminė susirinkusiems, kad saugiu eismo dalyviu kelyje reikia būti ne tik atmintiną Saugaus eismo dieną, bet kasdien, kiekvieną akimirką, visiems keliaujantiems bei pėstiesiems, dviratininkams, vairuotojams, keleiviams. Visi turime kelyje elgtis atsakingai, saugiai. Būti matomais tamsoje mums padeda atšvaitai ar kiti šviesą atspindintys elementai.

 Būti matomiems keliaujant ragino Karsakiškio seniūnijos seniūnė N. Gaižiūnienė ir atskubėję VĮ „Panevėžio regiono keliai“ inžinieriai T. Žagunis ir T. Brazdžionis.  Inžinieriai apdovanojo susirinkusius gyventojus atšvaitais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis, įvairiomis knygelėmis vaikams, kita dalomąja medžiaga. Vaikai turėjo galimybę pabendrauti su Policijos šuneliu Amsiu, suaugusieji – susipažinti su Panevėžio rajono bendruomenių pareigūnais D. Petraičiu ir K. Vilčinskiene.

Dėkojame už bendradarbiavimą parapijos klebonui J. Morkvėnui, kuris prisidėjo prie Saugaus eismo dienos paminėjimo, ragino tikinčiuosius įsiklausyti į pareigūnų patarimus.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?