REGISTRUOTIS

2015-08-03 09:14 Saugaus eismo renginys Joniškyje (0)

Birrasyte

Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjunga šiemet pirmą kartą dalyvauja  Lietuvos automobilių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuotame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2015“ . 

Į laikiną susivienijimą apjungusi dar penkias kaimo bendruomenes ėmėsi šio projekto koordinatoriaus vaidmens. Sėkmingai įvyko trijų bendruomenių renginiai, o liepos pabaigoje susirinkusiems įvairių bendruomenių atstovams kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Rasa Birutytė priminė saugaus eismo taisykles, išsamiai papasakojo kaip reikia užsidėti atšvaitus. Visi renginio dalyviai gavo po keletą saugaus eismo priemonių: linijinius ir su guma atšvaitus, liemenes dviratininkams, šviesą atspindinčias tašes, popierines liniuotes, atvirukus, minkštus šviesą atspindinčius žaisliukus.

 

Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos informacijaJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?