REGISTRUOTIS

2015-09-10 09:08 Saugaus elgesio renginys Mikolaičiūnų kaimo bendruomenėje (0)

Birrasyte

Nors rugpjūtis pats rudens darbymetis, Mikolaičiūnų kaimo bendruomenės nariai liepos 25 dienos popietę susirinko draugėn. Kadangi kaimas šalia miesto ir nutiestas dviračių takas, daugelio  kaimo žmonių pagrindinė transporto priemonė – dviratis. Turintys darbą mieste, beveik visi vasarą rieda dviračiais.

Seniausias kaimo gyventojas Stanislovas (92 metai) niekada neturėjo mašinos, visada, kur reikėjo dviratuku numindavo. Dar ir dabar į Joniškį parduotuvėn nuvažiuoja. Kasdien bent po keletą kilometrų numina ir Onutė. Kartais ir seserį Skaistgiryje aplanko.

Tad į susirinkimą pasikvietėme Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnę Almirą Kumpytę, išklausėme saugaus eismo instruktažo, dar kartą visi prisiminėme saugaus elgesio taisykles. Teisingai atsakiusieji į klausimus buvo apdovanoti liemenėmis, atšvaitais, šviesą atspindinčiais krepšiais bei atvirukais ir lankstinukais su saugaus elgesio taisyklėmis.

Mažieji dviratininkai gavo ir šviesą atspindinčius žaisliukus. Pasiguodę, kad pasitaiko ir dviračių vagysčių, daugelis nusprendė savo pagrindinę transporto priemonę paženklinti identifikaciniu numeriu. Pareigūnė Almira buvo maloniai nustebinta, nes nesitikėjo, kad tokiame mažame kaimelyje atsiras tiek susidomėjusių šiuo renginiu.

Mikolaičiūnų kaimo bendruomenės informacijaJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?