REGISTRUOTIS

2011-05-18 13:05 Saugi kaimynystė (0)

Saugi kaimynystė – tai žmonių pasitikėjimas arčiausiai gyvenančiais kaimynais, jų  teikiama pagalba, kad ramiai galėtų išvykti poilsiauti, palikdami namus kaimynų priežiūrai.

Į šia akciją Medelyno bendruomenė kartu su  Medelyno pagrindinės mokyklos bendruomene stengiasi įtraukti kuo daugiau jaunimo.

Saugumo problema yra aktuali kiekvienam žmogui. Labai svarbi yra pilietinė iniciatyva, noras dirbti išvien su teisėsaugos bei savivaldybių institucijomis, bendruomene, kaimynais. Gyventojai vieni kitus gerai pažįsta, nes dažnai dalyvauja renginiuose, ekskursijose, gyventojų susirinkimuose, aptardami savo mikrorajono saugumo problemas.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?