REGISTRUOTIS

2014-09-09 15:12 Saugiai į mokyklą (0)

Birrasyte
Prieš rugsėjo 1-ąją  Lieporų kaime suorganizuotas renginys apie saugų eismą „Saugiai į mokyklą“. Tai antras renginys pagal projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių direkcija prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga (bendruomenė projekte dalyvavo ir 2013 m.).  

Renginyje būsimieji ir esami mokiniai, jų tėveliai bei močiutės, Joniškio policijos  komisariato bendruomenės pareigūnų A. Kumpytės ir J. Martinaičio buvo supažindinti su saugaus eismo reikalavimais, supažindinti su saugumo priemonėmis, buvo pamokinti kaip tinkamai užsidėti atšvaitus.

Ypač didelio susidomėjimo sulaukė policijos pareigūno J. Martinaičio aprodytas policijos automobilis. Renginio dalyviams buvo išdalintos saugaus eismo priemonės, taip pat paženklinti dviračiai bei telefonai.

 

Lieporų kaimo bendruomenės „Sodžius“ informacija

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?