REGISTRUOTIS

2015-04-29 18:36 Saugios „Vaikų Velykėlės“ Sodeliuose 2015 (0)

SODELIAI

 Sodelių kaimo bendruomenė dalyvauja Lietuvos Kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“ bei konkurse „Vaikų Velykėlės 2015“, kurį organizuoja „Naisių vasara“.
Lietingas balandžio 12 d. sekmadienis, vaikučius, tėvelius, senelius sukvietė į Sodelių koplyčią ne tik pasimelsti, dalyvauti jau tradicija tapusiame, „Naisių vasaros" konkurse „Vaikų Velykėlės 2015". Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą. Vaikučiai senovės lietuvių raštais margino įspūdingo dydžio 2 m aukščio ir 1 m pločio velykinį kiaušinį. Tokios vaikų Velykėlių šventės idėją pasiūlė „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis, kurio dėka kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas kompaktiniu disku „Bardų dainos“. Šį Didįjį Margutį nufotografavome ir nusiuntėme konkurso pagrindiniams organizatoriams. Ši nuotrauka bus patalpinta svetainėje www.naisiuvasara.lt Komisijos pripažinti trys gražiausi, išradingiausi ir originaliausi Didieji margučiai – laimės konkursą. Prizas nugalėtojams – ekskursijos į Naisius.


Bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienė renginio dalyviams priminė, kad kelyje mes esame ne vieni, todėl savo saugumu turime rūpintis patys, o nuo to, kaip mes elgsimės kelyje priklauso svarbiausia ką mes turime - tai gyvybė. Pirmininkė susirinkusius apdovanojo saugaus eismo priemonėmis.


Atvelykis puiki šventė sueiti, pabūti kartu, o pokalbiai saugaus eismo tema padės Sodelių kaimo bendruomenės būti saugesniems ir geriau matomiems keliuose.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?