REGISTRUOTIS

2014-09-09 09:37 Saugus ir draugiškas pradinukas (0)

kraziai1253
Renginyje dalyvavo Kelmės rajono policijos prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė V. Ancikevičienė. Svečiai nuoširdžiai kalbėjosi su mokiniais apie saugų eismą kelyje, supažindino su pasikeitusiomis dviratininkų eismo taisyklėmis. Kiekviena klasė gavo po dvi knygutes „Susipažinkime: POLICIJA“. Vaikai žiūrėdami Lietuvos policijos bičiulio Amsio filmukus („Saugus gatvėje, „Nežaisk arti kelio“, Būk matomas tamsoje“) mokėsi būti atidžiais, atsargiais ir pastabiais kelyje. Sunkiausiai sekėsi atlikti praktinę užduotį gatvėje, prie pėsčiųjų perėjos. Akcijos metu vyko ir trečiasis Kražių bendruomenės vykdomo projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“ renginys. Mini viktorinos metu buvo pateikti klausimai apie saugų eismą. Už teisingus atsakymus mokiniai buvo apdovanoti atšvaitais ir liemenėmis. Projekto partneriai – Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras ir Kražių gimnazija. Projektą – konkursą organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?