REGISTRUOTIS

2013-08-21 15:11 Skaistgiriečiai ir alsiečiai sėkmingai dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“ (0)

Vida

Rugpjūčio mėnesio pirmoje pusėje Skaistgirio moterų draugija „Versmė‘ ir Alsių kaimo bendruomenė organizavo renginius saugaus eismo temomis. Skaistgiriečiai šiame projekte jau ne naujokai. Jie šiais metais saugaus eismo klausimais kalbėjosi jau ketvirtą kartą. Su skubančiais miestelio gyventojais ir svečiais į pasimatymą su raganomis Skaistgirio moterų draugijos aktyvistės, vadovaujamos Vidos Urbonienės susitiko kalno papėdėje ir kiekvienam priminė, kaip saugiai elgtis tamsoje, kelyje grįžtant namo. Pokalbyje dalyvavo 64 renginio dalyviai, tačiau kiekvieno nepasiekė saugaus eismo priemonės, nes jų moterys šiam renginiui negavo.

Tai ką turėjo sukaupusios iš ankstesnių renginių, moterys išdalino geriausiai atsakiusiems į pateiktus klausimus apie saugų eismą ir patiems aktyviausiems pagalbininkams rengiant renginius. Alsių kaimo bendruomenėje eismo saugumui skirtas renginys pirmas. Jo metu bendruomenės aktyvas vadovaujamas Almos Šiaučiūnienės šį kartą dėmesį skyrė kaimo vaikams. Artėjant rugsėjo pirmai vaikams įteikė atšvaitų, kalendoriukų. Vyresnės kartos atstovams atiteko ir žibintuvėliai, tašės, kalendoriai.

Saugaus eismo tema paskaitą skaitė Joniškio savivaldybės žemės ūkio skyriaus vyr. specialistė Rasa Birutytė. Policijos tyrėjas Justas Martinaitis atsakė į renginio dalyvių klausimus apie tai kaip nešioti atšvaitus, kada vilkėti šviesą atspindinčią liemenę, kaip saugiai elgtis kelyje. 37 kaimo gyventojams dalyvavusiems renginyje įteiktos atmintinės. Glaudus visuomeninių organizacijų, policijos darbuotojų ir žemės ūkio rūmų atstovų bendradarbiavimas tik stiprina bendruomeniškumą. Dalyvaujantys eismo saugumo projektiniuose renginiuose kaimų gyventojai išgirsta atsakymus į jiems rūpimus klausimus.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?