REGISTRUOTIS

2015-11-23 14:14 Skaistgiryje projektas finišavo, viktorina apie eismo saugumą (0)

Vida

Skaistgirio moterų draugija ,,Versmė‘‘ vadovaujama Skaistgirio seniūnaitės Vidos Urbonienės šiemet dalyvauti respublikiniame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse‘‘ pakvietė visas seniūnijos teritorijoje esančias kaimų bendruomenes susijungus į susivienijimą. Vos ne metus trukusiame projekte dalyvaujant visame Skaistgirio susivienijime suorganizuota 12 įvairių akcijų, renginių. Šių metų projektą užbaigė draugiškoje viktorinoje. Viktorinai klausimus parengė Skaistgirio bendruomenės pirmininkas Albertas Valuodzė, seniūnaitė Vida Urbonienė ir policijos pareigūnė Simona Kymantaitė. Klausimų būta nuo projekto simbolio, pirmos pagalbos kelyje iki baudų už pažeidimus kelyje. Viktorinoje sėkmė lydėjo Maldenių kaimo bendruomenės atstovus. Nuo jų vos keliais taškais atsiliko Reibinių ir Skaistgirio komandos.

Projekto baigiamajame renginyje dalyvavęs Joniškio PK kelių tarnybos vyr. specialistas Remigijus Grudikis pristatė eismo įvykių būklę mūsų rajono keliuose. Pasak pareigūno šiemet pažeidėjų keliuose sumažėjo 500. Liūdina tai, kad padaugėjo tarp kelių pažeidėjų jaunimo ir vairuotojų sėdančių už vairo be teisių. Kas be ko Skaistgiryje viešėję pareigūnai dar kartą priminė kaip saugiai elgtis kelyje, kaip nešioti šviesą atspindinčius atšvaitus, kaip turi atrodyti tvarkingas dviratis. Taip pat jie atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Ypač renginio dalyviams buvo aktualu kokios baudos gresia už vienokį ar kitokį prasižengimą kelyje.

Galiausiai buvo išdalintos priemonės saugiam eismui užtikrinti ir apžvelgti visi vykę renginiai, bei aptartos galimybės dalyvauti tokio pobūdžio projektuose ateityje. Pasak projekto dalyvių, dalyvavimas projektiniuose renginiuose buvęs naudingas. Pažymėta daug dviračių ir kitų asmeninių daiktų, susipažinta su naujausiais kelių eismo taisyklių pakeitimais, paminėtos atmintinos dienos, pabendrauta. Projekte dalyvavusio Skaistgirio susivienijimo koordinatorė Vida Urbonienė dėkojo bendruomenių vedliams, seniūnijos darbuotojai Marytei Gedraitienei ir visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie organizuojamų renginių.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?