REGISTRUOTIS

2014-05-08 11:17 Sodeliečiai neabejingi švarinimosi akcijai (0)

SODELIAI

 Bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienė pasveikino visus susirinkusius, padėkojo, kad prisijungė prie jau tradicija tapusios švarinimosi akcijos. Dar priminė, kad bendruomenė ir šiais metais vėl dalyvauja Lietuvos Kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurio pagrindinis tikslas prisidėti prie saugios bendruomenės gyvenamosios aplinkos kūrimo. Buvo pravestas trumpas saugaus eismo instruktažas, talkininkams išdalintosšviesą atspindinčios liemenės, kad būtų pastebimi pakelėse, renkant šiukšles. Jas  akcijos dalyviams dovanojo Panevėžio regiono keliai. Jau antrus metus Panevėžio miškų urėdija  kvietė bendruomenes padėti švarinti miškus. Sodelių kaimo bendruomenė atsiliepė į kvietimą. AtvykęsPyvesosgirninkijos girininkas Valentinas Sarapas padėkojo prisidedantiems prie akcijos ir išdalino pagrindinę akcijos „Darom „ amuniciją: pirštines ir maišus. Pasiskirstę į komandas akcijos dalyviai išsirengė rinkti šiukšlių, kurios „puošė“ pakeles, miškus ir kitas vietas.

Akcijos metu buvo sutvarkytos  Sodelių, Prūselių kaimų teritorijos: nuo šiukšlių buvo išvalytos apželdinto karjero pakrantės, surinktos šiukšlės prie kapinių, pieninės, buvusios mokyklos, pakelė ties autobusų stotele, kelio šalikelės. Sutvarkytas kelio ruožas nuo Sodelių iki Prūselių.  Nuvalytos Vabalninko,Prūselių Šilelio, Vosniūnų miškų pakelės ir pamiškės.

Po smagaus darbo visi susirinko pabendrauti, kepti dešrelių, kuriomis vaišino Panevėžio miškų urėdija.

Bendruomenės nariai džiaugėsi: akcija ,,Darom“ pavyko dvigubai- šiukšlės surinktos  ir dar gavo dovanų-eismo saugumo priemonių. Tereikia tik jas naudoti ,nes tai mūsų pačių labui ir saugumui.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?