REGISTRUOTIS

2018-04-18 11:47 Sodeliečiai susirinko įvertinti praėjusių metų darbus (0)

SODELIAI

 Balandžio 6 d. įvyko Sodelių kaimo bendruomenės narių visuotinis ataskaitinis – rinkiminis  susirinkimas. Bendruomenės pirmininkė pristatė svarbiausias veiklos sritis, apžvelgė atliktus darbus, pasidžiaugė bendruomenės laimėjimais. Buvo pasveikinti bendruomenės nariai kurie atšventė jubiliejus, o jų buvo gausus ir garbingas būrys.

Bendruomenės nariai dalinosi praėjusių metų džiaugsmais ir rūpesčiais. Į rūpimus klausimus atsakė svečiai: Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkas Darius Marciuška, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė, Karsakiškio seniūnijos seniūnė Rima Jaškūnienė.

Balandžio 6-oji - Saugaus eismo diena. Minint šią dieną organizuojama daug renginių, kurių metu primenama apie saugumą kelyje, skatinama atsigręžti į save, kelyje elgtis dėmesingai, gerbti šalia esantį kitą eismo dalyvį, būti tolerantiškiems kitų eismo dalyvių atžvilgiu. Saugoti ne tik savo gyvybę ir sveikatą, bet ir kitų eismo dalyvių. Saugaus eismo dienos proga, bendruomenės nariams įteiktos eismo saugumo dovanėlės, kad bendruomenės nariai visur ir visada būtų saugūs.

Renginio dalyviai po susirinkimo dar nesiskirstė, smagiai kalbėjosi, vaišinosi kava ir arbata, apžiūrėjo margučių parodą. O paliktai toliau dirbti tarybai bei pirmininkei, linkėjo prasmingų darbų, naujų idėjų ir gražaus bendradarbiavimo bendruomenėje.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?