REGISTRUOTIS

2018-08-13 11:05 Sportinės varžybos "Kražių taurė 2018" (0)

kraziai1253

Rugpjūčio 11 dieną, Kražiuose vyko seniūnijos gyventojų sporto žaidynės „Kražių taurė 2018“. Sporto žaidynės, vienas iš Kražių bendruomenės įgyvendinamo projekto “Visi keliai veda į Kražius”, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, renginių. Varžybų organizatoriai: Kražių bendruomenė, Kražių seniūnija ir Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras. Partneriai – Kražių Ž. Liauksmino gimnazija.

Varžybos vyko Kražių gimnazijos sporto aikštyne ir Kražių bendruomenės sporto ir laisvalaikio salėje. Susirinkusiems dalyviams sveikinimo žodį tarė ir gerų rezultatų linkėjo Kražių seniūnas, žaidynėse dalyvavo bendruomenės pirmininkė, kultūros centro darbuotojai, seniūnijos ir miestelio gyventojai. Varžybų nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, o pirmos vietos krepšinio bei futbolo nugalėtojai ir Kražių seniūnijos įsteigtais piniginiais prizais.

Sporto varžybų „Kražių taurė 2018“ nugalėtojai:

Vyrų krepšinio varžybų 3×3 III vietos nugalėtojai – komanda  “Fantoma”, II vieta atiteko komandai “420”. I vietos nugalėtoja tapo komanda “Barca”. Futbolo varžybų II vietos nugalėtojai – komanda “Vėjas“, I vietos nugalėtojai – komanda „Fantoma“. Taip pat žaidynių metu vyko ir vaikų (iki 12 m.), moterų ir vyrų smiginio varžybos.

Dėkojame varžybų teisėjams bei visiems nepabūgusiems lietaus ir dalyvavusiems sporto žaidynėse „Kražių taurė 2018“.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?