REGISTRUOTIS

2017-04-24 17:08 Švarinimosi akcija Bernatoniuose (0)

Virgina

Bundanti gamta kiekvienais metais suteikia mums begalę džiaugsmo, tačiau nutirpus sniegui, pasimato besimėtančios šiukšlės. Nors oficiali akcijos „Darom“ data – balandžio 22-oji, aplinkos tvarkymo darbai jau prasidėjo ir anksčiau. Bernatonių bendruomenė į pavasario talką išėjo balandžio 21 d. Nepaisant nepalankių sinoptikų prognozių, akcija vyko su šypsena veiduose. Panevėžio rajono Bernatonių kaimo bendruomenės nariai, siekdami būti saugiais ir matomais, apsirengė šviesą atspindinčias liemenes, čiupo į rankas grėblius, maišus ir suskubo švarinti Bernatonių kaimo aplinką. Nors oras nedžiugino, visi noriai ir atkakliai darbavosi, ir kaip mat šiukšlių maišai buvo pilni, o pernykščių lapų ir kitų šiukšlių – kaip nebūta. Prie akcijos „Darom“ iniciatyvos bendruomenė prisideda kasmet ir ragina visus rūpintis ir puoselėti aplinką, kurioje gyvenama ir dirbama.  Visų nuotaika buvo puiki, darbinga. Džiaugėmės bent maža dalele prisidėję prie savo gyvenamosios aplinkos gražinimo.

Bernatonių bendruomenės tarybos pirmininkė Reda Ona Manikienė

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?