REGISTRUOTIS

2014-04-13 15:29 Švarinimosi akcija Naujuosiuose Valkininkuose (0)

SigitaSvede

Balandžio 11 diena – graži penktadienio popietė. Naujuosiuose Valkininkuose sujudimas. Seniūnaitė Edita Miliauskienė sukvietė visus pagražinti mūsų kaimelį ir sutvarkyti labiausiai lankomas viešąsias erdves. 

Visi susirinkome į kultūros ir sporto kompleksą, čia padirbėjome iš paties. Judėjo tiek jaunas, tiek pagyvenęs. Džiugu, kad nepasididžiavo ir prie mūsų prisidėjo Valkininkų seniūnijos seniūnė Vaiva Apanavičiūtė. Ne kiekvienas valdžios atstovas išdrįsta kartu su kaimo žmogeliu ranka rankon dirbti.

Ir štai vakarėjant smagu buvo pasivaikščioti kaimo takeliais, visur švaru, gražu, akiai miela. Švarioje ir gražioje aplinkoje belieka laukti žydinčių sodų ir dižiosios šventės – Šv. Velykų!!!

Dėkojame tiems, kurie nepatingėjo ir prie švarinimo akcijos prisidėjo, labai gaila, kad mūsų kaimelyje gyvena beveik 500 gyventojų, o mūsų susirinko tik 30... Taip pat tariame didelį ačiū Juozui Vaisietai, kuris suorganizavo traktoriuką šiukšlėms išvežti. O didžiausias AČIŪ mūsų naujajai seniūnaitei Editai Miliauskienei, kuri sugebėjo visus sutelkti bendram darbui.

 

Naujųjų Valkininkų bendruomenės narė Sigita ŠvedėJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?