REGISTRUOTIS

2019-07-05 10:29 Tradicijų puoselėjimas Kražių seniūnijoje (0)

kraziai1253

Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras šiais metais įgyvendino projektą „Tradicijų puoselėjimas Kražių seniūnijoje“ pagal VPS priemonės “Kaimo tradicijų puoselėjimas, mokomųjų, švietėjiškų veiklų rėmimas” veiklos sritį „Kultūros savitumo ir tradicijų išsaugojimas, sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio skatinimas“ Nr. LEADER-19.2-SAVA-8.1. Partneris – Kelmės rajono savivaldybė.

Pagrindinis įgyvendinamo projekto tikslas – saugoti ir puoselėti vietos gyventojų tautinį, kultūrinį tapatumą išsaugant ilgametes krašto tradicijas ir perduodant jas jaunajai kartai.

Projekto metu įsigyti Žemaitijos regiono vaikų ir jaunuolių tautiniai kostiumai, armonika ir kontrabosas, parengta Kražių krašto autentiška, tarmiška programa, kuri pristatyta Kražių Ž. Liauksmino gimnazijos moksleiviams bei “Nacionalinės ekspedicijos” dalyviams. Taip pat sudalyvauta Kelmės meno šventėje bendruomenių kiemelyje ir Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „TRAMTATULIS“, kur rajoniniame ture pasakoriai tapo laureatais ir atstovavo rajoną regioniniame ture Telšiuose.

Informacija ir nuotraukos Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centroJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?