REGISTRUOTIS

2018-05-22 10:16 Tradicinė Kražių seniūnijos šeimų šventė (0)

kraziai1253

Po sunkių pavasario darbų, gražų gegužės 18 d. vakarą, į Petrališkės gyvenvietės bendruomenės namus rinkosi Kražių seniūnijos bendruomenių gyventojai ir svečiai. O rinkosi ne šiaip sau, bet pasidžiaugti gražiomis Kražių seniūnijos šeimomis. Juk šeima – tai miniatiūrinė visuomenė, nuo kurios vientisumo priklauso visos didelės visuomenės saugumas (F. Adler).

Kaip ir pirmą kartą prieš 16 metų, šiemet šeimų šventė buvo rengiama Petrališkės gyvenvietės  bendruomenės namuose. Tąkart Kražių seniūnijos gyventojai nusprendė, kad reikia gražios bendruomeniškos šventės, kuri taptu gražia tradicija apjungianti visas seniūnijos bendruomenes į visumą. Taip ir gimė idėja surengti šeimų šventę, kuri išliko iki šių dienų.

Renginio metu netrūko gerų emocijų, šokių ir dainų, gražių žodžių skirtų šeimai, kuriuos dalijo Kražių seniūnas R. Karčiauskas, Kražių Švc. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo parapijos klebonas – monsinjoras G. Sakavičius. Žiūrovų šypsenas kurstė renginio vedėjų Petrės (J. Sankauskienė) ir Antosės (K. Bertašienė) su vyru Jonu (A. Remeikis) kalbos. Gražiausius kūrinius šeimoms skyrė Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro meno mėgėjų kolektyvai (vad. A. Bartkevičius), M. K. Sarbievijaus kultūros centro moterų vokalinis ansamblis (vad. J. Gelumbickienė) ir J. Žakarienės suburtas vaikų šokių kolektyvas „Bon Juor“. Taip pat renginyje netrūko nuoširdžių padėkos žodžių nominuotoms šeimoms: Nijolei ir Alfonsui Griciams -  už šeimos vertybių puoselėjimą ir gražų pavyzdį; Dovilei ir Mariui Gedminams - už jaunos šeimos ryžtą įsikurti kaime; Astai ir Dariui Šarlauskams -  už šeimos vertybių puoselėjimą ir aktyvų bendruomeninį gyvenimą; Jūratei ir Antanui Staražinskams - už šeimos vertybių puoselėjimą ir aktyvų bendruomeninį gyvenimą; Gintarei ir Valdui Bakučiams - už jauną šeimą, kuriančią verslą kaime; Indrei ir Ernestui Jankauskams - už jaunos šeimos ryžtą įsikurti kaime.

Tikime, kad ši graži tradicija tęsis dar ne vienerius metus, suburdama visas Kražių seniūnijos bendruomenes į vieną didelę šeimą.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?