REGISTRUOTIS

2016-06-17 12:10 Vaikų stovykloje kalbėta apie saugumą kelyje (0)

Birrasyte

Asociacijos „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“ amatų centre veikia dienos užimtumo stovykla „Vasara“  4-11 metų vaikams. Šioje stovykloje buvo kalbėta ir apie vaikų saugumą kelyje. Paklausus ar žino kaip dėvėti atšvaitus, vaikai atsakė teisingai, jie žinojo kuria kelio puse reikia eiti, kaip važiuoti dviračiu. Jiems buvo primintos Kelių eismo taisyklės, kalbėta kaip vaikai turi teisingai pereiti gatvę. Visi gavo šviesą atspindinčias juostas, vaizdingas ir informatyvias atvirutes.

Tai jau antrasis Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos renginys, įgyvendinant projektą  „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos informacijaJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?