REGISTRUOTIS

2014-10-23 13:39 Viktorina „Aš saugus“ Jakiškiuose (0)

Birrasyte

2014 m. spalio 17 val. Jakiškių-Maironių kaimų bendruomenėje vyko renginys – viktorina „Aš saugus“. Tai antrasis Lietuvos automobilių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuoto projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“ renginys.

Į viktoriną atvyko  keturios komandos: Stupurų, Kirnaičių ir Jakiškių-Maironių kaimų jaunimo bei viena suaugusių Jakiškių-Maironių kaimų bendruomenės. Viktorinoje  dalyviai atskleidė žinias  ne tik saugaus eismo tema, bet ir kitokiais gyvenimo atvejais.  Visi viktorinos dalyviai buvo apdovanoti atšvaitais, kitomis saugaus eismo priemonėmis.

Renginyje vyravo puiki draugiška atmosfera, plačiau diskutuota apie saugų eismą, apie  sukčiavimo prevenciją artėjant euro įvedimui. Kadangi  išvakarėse, t.y. spalio 16 d. Jakiškių-Maronių kaimų bendruomenė pasirašė trišalę saugios kaimynystės grupės sutartį, tai renginio metu buvo įteiktas saugios kaimynystės grupės stendas. Renginyje dalyvavusi Joniškio policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Almira Kumpytė bei dalyviai iš Stupurų ir Kirnaičių turėjo progą pasveikinti Jakiškių-Maironių kaimų bendruomenę įsijungus į saugių  kaimynysčių grupių būrį Joniškio rajone.

Jakiškių-Maironių kaimų bendruomenės informacijaJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?