REGISTRUOTIS

2018-05-29 12:25 VšĮ "Antazavės vanduo" vandens tiekimo kainos (0)

Suderinus su Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija, nuo 2018 m. liepos mėn. 1 d. bus taikomos šios geriamojo vandens tiekimo paslaugų bei atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos bazinės kainos. Geriamojo vandens tiekimo paslaugos bazinė kaina vartotojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo paslaugą bute - 1,12 Eur/kub.m Geriamojo vandens tiekimo paslaugos bazinė kaina vartotojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo paslaugą indivuidualių namų ar kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms 1,05 Eur/kub.m Geriamojo vandens tiekimo paslaugos bazinė kaina abonentams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo paslaugą buities ir komerciniams poreikiams – 1,05 Eur/kub.m Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos bazinė kaina abonentams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo paslaugą – 1,22 Eur/ apskaitos prietaisui per mėn. Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos bazinė kaina vartotojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo paslaugą bute, kai įrengtas atsiskaitomasis apskaitos prietaisas 1,22 Eur/butui per mėn. Kai dėl techninių ar kitų priežasčių nėra galimybės įrengti atsiskaitomojo apskaitos prietaiso – 0,83 Eur/butui per mėn. Atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugos bazinė kaina vartotojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo paslaugą individualių gyvenamųjų namų ar kitų patalpų, skirtų asmeninėms, šeimos ar namų reikmėms, kai įrengtas atsiskaitomasis apskaitos prietaisas – 1,12 Eur/namui per mėn. Kai dėl techninių ar kitų priežasčių nėra galimybės įrengti atsiskaitomojo apskaitos prietaiso – 0,76 Eur/namui per mėn.


Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?