REGISTRUOTIS
Apie mus

Bendruomenių portalas - tai vieta, kurioje visos Lietuvos bendruomenės ir jų nariai gali laisvai skelbti savo informaciją, dalintis patirtimi, diskutuoti jiems rūpimomis temomis. Bendruomenių portalu siekiama:

  • stiprinti bendruomenių tinklą;
  • suteikti galimybę vietinėms bendruomenėms turėti savo mini svetaines, kurios bent iš dalies galėtų atstoti bendruomenėms jų asmenines svetaines, žinant, kad tokią susikurti ir išlaikyti reikia nemažai lėšų, žinių ir darbo.
  • padėti bendruomenėms gauti reikiamą informaciją apie bendruomenių organizacijas ir bendruomenių veiklas skatinančias ir remiančias veiklas ir bendradarbiauti tarpusavyje;
  • suburti bendruomenes ir bendruomeninėje erdvėje veikiančias organizacijas bendram pokalbiui, problemų sprendimui ir paramai.

 

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?