Adresas: Adomo Vilėniškio g. 4, Adomynė, Kupiškio r.
Kupiškio rajono savivaldybė, Adomynė
Telefonas: 861129113
El. paštas: virgapak@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Virginija Pakalniškienė
http://

Šeštadienį prie žaliųjų stalų rinkosi mokiniai, kurie žaidė dėl taurių, medalių ir diplomų, įsteigtų Adomynės pagrindinės mokyklos bendruomenės.  

 

Berniukų grupėje trečiąją vietą užėmė Mindaugas Matulevičius (Kupiškis), antrąją iškovojo Mišeikis Gedvidas (Rietavas), o taurę laimėjo Mažvydas Tolvaiša (Užpaliai, Utenos r.)

Merginų grupėje trečiąją vietą laimėjo Olivija Zabulytė (Užpaliai, Utenos raj.), antrąją - Zabulytė Jurgita (Kupiškis), o nugalėtoja tapo Kazlauskaitė Jogilė (Kupiškis).

Sekmadienį dėl Kupiškio sporto centro įsteigtų taurių, medalių ir prizų varžėsi jaunimas ir suaugusieji. Į varžybas atvyko svečiai iš Rokiškio, Svėdasų, Utenos, Rietavo, Užpalių, Kupiškio ir Panevėžio.

Merginų ir moterų grupėje 4-ąją vietą laimėjo Jurgita Zabulytė (Kupiškis), trečios vietos medalį iškovojo Viktorija Pakalniškytė (Rietavas), antrosios vietos nugalėtoja tapo Virginija Liškauskienė (Utena), o nugalėtojos taure džiaugėsi Ieva Mociūnaitė (Utena).

Vyrų ir jaunimo grupėje varžėsi 25 dalyviai. Ketvirtąją vietą laimėjo Saulius Šližys (Užpaliai , Utenos r.), trečiąją užėmė Mindaugas Šedys (Rokiškis), antrosios vietos nugalėtoju tapo Osvaldas Juodelis (Užpaliai, Utenos r.), o taurės savininkas šiais metais - Mažvydas Tolvaiša (Užpaliai, Utenos r.). Varžybose laimėjo jaunystė ir veržlumas.

Šią gražią stalo tenisininkų šventę dešimtą kartą organizavo Vaclovas Pakalniškis,  Virginija Pakalniškienė ir Adomynės mokyklos ir Adomynės kaimo bendruomenės. Jų nuoširdumas, draugiškumas ir rūpestingumas kiekvieno žaidėjo širdyje paliko šviesių prisiminimų.

 

Saulius Šližys
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Dar 2002 m. svarstėme, kad reikia jungtis į bendruomenę tam, kad įgavę juridinį statusą savo gyvenimo kokybei pagerinti galėtume įgyti žymiai daugiau galimybių. 2003 m. sausio 28 d. bendruomenės steigiamajame susirinkime patvirtintuose nuostatuose paskelbėme, kad bendruomenės veiklos tikslai ir uždaviniai yra: vienyti Adomynės kaimo gyventojus ir iš jo kilusius žmones; ugdyti gyventojų bendruomeniškumą; rūpintis savo kaimo ir jo gyventojų gerove: ginti gyventojų teises; palaikyti išplėtoti kaimo infrastruktūrą; steigti naujas darbo vietas; išlaikyti ir puoselėti kaimo kraštovaizdį; plėtoti kaime kultūrinį – sportinį gyvenimą; skatinti domėjimąsi savo krašto, kaimo istorija.Taigi mūsų kaimo bendruomenė ir susikūrė tam, kad čia gyvenantys žmonės galėtų gyventi geriau, įdomiau, turiningiau, gražiau, kad sujungtų ir suvienytų visus čia gyvenančius (mažus, jaunus, pagyvenusius, senolius) ir jau po pasaulį pasklidusius adomyniečius, kad į Adomynę pritrauktume kitus žmones, turistus - juk mes turime nepakartojamą medinės architektūros paminklą – pono Adomo dvarą, dar jo samdinių sodintą parką, turime savitas vaišingumo tradicijas, visame Kupiškio rajone garsėjame savo šeimininkėmis, puoselėjame etnokultūrines tradicijas.Nors oficialiame bendruomenės narių sąraše šiuo metu yra 64 žmonės, tačiau visoje bendruomenės veikloje, visose šventėse, talkose dalyvauja praktiškai visi čia gyvenantys. Ir visi kaime esantys kultūros centrai glaudžiai bendradarbiauja, dirba ranka rankon: bendruomenė, mokykla, laisvalaikio centras, biblioteka. Visos šventės, susiėjimai, parodos organizuojamos bendruomenės pastangomis, dalinantis idėjomis, ištekliais, priemonėmis ir patalpomis. Bendruomenės taryba imasi telkiančiojo, visą veiklą koordinuojančio vaidmens (nes jos sudėtyje yra visų šių organizacijų atstovai). Bendruomenė - tai žmonės, kurie gyvena Adomynėje.
Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ