Adresas: Babtai, Kauno raj.Sodų g.1
Kauno rajono savivaldybė, Babtai
Telefonas: 867247257
El. paštas: s.rasa64@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Rasa Sasnauskienė
http://

Babtų bendruomenės centras aktyviai dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“. Projekto eigoje organizuoti saugaus eismo renginiai vaikams, jaunimui, senjorams. Šių metų spalio mėnesio 11 d. įvyko paskutinis šio projekto renginys. Kartu su Babtų kultūros centru ir Kauno raj. Neįgaliųjų draugijos Babtų poskyriu organizuota senjorų popietė „Pasidalinkime šypsena“.

Jos metu senjorai ne tik klausėsi koncerto, bendravo, dainavo, bet ir juokavo prisimindami įvairias situacijas gatvėje. Buvo  skaitomi pasakojimai, anekdotai apie vairuotojus, pėsčiuosius, bei kitus eismo taisyklių pažeidėjus. Dalyviai patys prisiminė įvairias matytas, išgyventas situacijas kelionėse, kurios paskatino elgtis saugiau, atsakingiau. Tikime jog bendraudami, juokaudami, išklausydami vieni kitų ugdėme savo drausmingumą, mandagumą, toleranciją, pakantumą, saugumą kelyje.

Visi dalyvavę renginyje buvo apdovanoti saugaus eismo priemonėmis (liemenėmis, atšvaitais, atmintinėmis). Tikimės, kad dalyvavimas šiame projekte ir toliau padės užtikrinti bendruomenės narių bei visų vietos gyventojų didesnį eismo saugumą ir paskatins saugiai elgtis keliuose, gatvėse, ugdys didesnę atsakomybę.

Babtų bendruomenės centro pirmininkė Rasa Sasnauskienė
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Bendruomenės taryba:Pirmininkė

Rasa Sasnauskienė

Nariai:

Regina Prelgauskienė,

Romas Majauskas,

Edita Simonaitienė,

Janina Užkuraitinė,

Žaneta Jankauskaitė,

Elena Mozūraitienė,

Sonata Gasiūnienė,

Zita Jonaitienė.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ