Adresas: Bubilo g. 8
Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus m.
Telefonas: +370 660 00700
El. paštas: info@balsiai.org
Kontaktinis asmuo: Neringa Kleniauskienė
http://www.balsiai.org
Komentarai naujienai: Balsių mikrorajono vystymo planai (0)

Kol kas komentarų nėra. Būkite pirmas.Apie bendruomenę

Asociacija „Balsių bendruomenė“ im/k 125791751, Bubilo g. 8, Vilnius, el.paštas info@balsiai.org, tel.866000700 tinklapis www.balsiai.org, įkurta 2002 m. balandžio mėn., bendruomenės valdymo struktūra: visuotinis susirinkimas renka dviejų metų laikotarpiui bendruomenės atstovų tarybą, o taryba renka tarybos pirmininką.
Teritoriniu atžvilgiu tai šiauriausia Vilniaus m. Verkių seniūnijos dalis, prasideda nuo Verkių regioninio parko, ribojasi su Neries upe, bei nepaprasto grožio Žaliaisiais ežerais ir baigiasi ties miesto riba. Tai sudaro apie 40% visos Verkių seniūnijos teritorijos
Bendruomenė susikūrė Balsių gyvenamųjų namų kvartalo gyventojų iniciatyva. Bendruomenės gyventojai, tai privačių namų valdų savininkai, Balsių kvartalo, Verkių Riešės, Ožkinių, Kryžiokų, Krakiškių, Naujanerių, Pagubės buvusių kaimelių, o paskutiniu metu vis labiau apgyvendinamų sodų bendrijų nariai, Šiuo metu virš 8000 gyventojų.
Tikslai kurių siekiame:

1. Panaikinti teritorijos infrastruktūrinį atsilikimą, vaikų darželio, šeimos medicinos centro, prekybos ir paslaugų centro, kultūros ir bendruomenės centro įkūrimo ir tolimesnės darnios, subalansuotos plėtros.

2. Susisiekimo tinklo patobulinimo, gatvių asfaltavimo ir apšvietimo, degalinės statybos, dviračių ir pėsčiųjų takų įrengimo.

3. Miesto komunikacijų greitesnio įrengimo, dujotiekio, vandentiekio tinklo ir Nuotekų surinkimo.

4. Kultūrinių renginių organizavimas ir naujų tradicijų kūrimo.

5. Gamtosauginių projektų kūrimo ir gyvenamosios aplinkos puoselėjimo.

6. Saugios kaimynystės ir nuoširdaus bendravimo, nesitaikstymo su antisocialiniais reiškiniais.

7. Socialinės paramos, bei užimtumo vietos bendruomenėje projektų vykdymo.

Rėmėjai ir partneriai: Vilniaus m. savivaldybė, Verkių seniūnija, Verkių ir Pavilnių regioninių parkų direkcija, „UAB Hronas“, „UAB Durupis“, „UAB Justiniškės“, „UAB Bičių korys“, kavinė – baras „Balsių dvarelis“, sporto klubas „Žaliųjų ežerų komanda“ ir kt.

Per ketverių metų laikotarpį pasiektas ženklus gyvenimo kokybės pagerėjimas. Balsiai iš „apleistų statybų“ kvartalo tapo šiuolaikišku, aktyviai besitvarkančiu individualių namų kvartalu, besirūpinančiu savo ateitimi. Balsių šeimos medicinos centras jau realybė, o vaikų lopšelio – darželio ir mokyklos projektai baigiami parengti, tad šie socialinės infrastruktūros objektai ženkliai pakeis mūsų gyventojų ypač vaikų ateitį.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ