Adresas: Sodžiaus 2
Širvintų rajono savivaldybė, Družų kaimas
Telefonas: +37060018470
El. paštas: bedruzai@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Dalia Taparauskienė
http://www.druzai.lt

Družų Kalėdų medis

Jau penkioliktus metus Družų kaime bendruomenė puošia Družų kaimo eglę. Šį kartą prisiminta prieš trejus metus papuošta arka. Taigi, paaugus medžiams,  nutarta vėl papuošti šią arką. Senbuviams kaimo bendruomenės nariams šį kartą pagelbėjo kaimo jaunimas. Arminas Radžiūnas, Sonata Kračiūtė, Reigardas Pimpis, Karolina Radžiūnaitė, Mantas Radžiūnas, Dovydas Paciūnas, Karolis Kanapeckas, Paulius Kanapeckas. Tradiciškai dėkojame Kęstui Čiburui, Kęstui Taparauskui už girliandų pakabinimą, Algiui Baltramavičiui už kopėčias, Meilutei Morkūnienei.

Džiaugiamės, kad Družų kaimo Kalėdų medis suspindo, nors sniego ir nėra!

Kalėdų Senelio kelionė po Družų kaimą

Jau keturioliką kartą Družų kaime lankosi Kalėdų Senelis su svita. Šį kartą, jis šiek tiek jaunesnis, apsilankė kartu su praėjusių metų simboliu Beždžione bei ateinančių metų simboliu Gaidžiu. Jis aplankė daug sodybų, kuriose gyvena bendruomenės  nariai ir ne tik. Jau tradiciškai šioje kelionėje juos lydėjo Nykštukas su tradiciniu mėlynuoju Kalėdų Senelio transportu. Prisimenant istoriją: ir kuo tik nevažiavo Kalėdų Senelis per visus keturiolika metų: arkliu vežime, rogėse, su  legendiniu „Žiguli“ markės automobiliu, traktoriumi, priekaboje. Kaip juokaujame: tik kombainu dar nevažiavo, bet kas gi begali žinoti, kas bus?

Kalėdų Svita atvežė dovanų: linkėjimų, instrukciją, kaip elgtis  Gaidžio metais, vaikams saldainių, muiliukų, bendruomenės nariams bendruomenės išleistą kalendorių.

Šį kartą Družų kaimo bendruomenei pagelbėjo jaunimas: jaunoji komanda drąsiai pakeitė vyreniuosius.  Dėkojame Vilmai Muleronkaitei,Silvestrui Minderiui, Arminui Radžiūnui bei Eimantui Čiburui.

Kalėdų Senelis su svita svečiavosi Širvintų kultūros centro Družų filiale

Kalėdų Senelis su svita apsilankė Širvintų kultūros centro Družų filiale. Ten žiūrėjo lėlių teatro spektaklį, pastatytą pagal rašytojo V. V. Lansbergio kūrinį „Arklio Dominyko meilė“ – režisierė Meilutė Morkūnienė. Tai vieno aktoriaus teatras. Jo aktorė Karolina Pimpytė. Paskui beždžionėlė su didžiu liūdesiu atsisveikino su praėjusiais metais, palinkėjo išmokti jų pamokas, o Gaidys įteikė instrukciją, kaip elgis 2017-aisiais metais. Išklausę eilėraštukų, išdaliję dovanas,  pažaidę žaidimus, jie išvyko į Laplandiją, kur kaups dovanas ateinantiems metams.

Dėkojame už transportą Danguolei ir Kęstui Čiburams.

Dėkojame visiems, kurie priėmė ir atsiprašome tų, kurių neaplankėme.  Gal būt Jus aplankys Trys Karaliai...

Družų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalia Taparauskienė
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Družų kaimo bendruomenė įsikūrė 2002 – aisiais metais. Draugėn susibūrę iniciatyvūs žmonės nutarė, kad reikia susiburti tam, kad kaime taptų šviesiau. Bendruomenės Tarybos pirmininkė Dalia Taparauskienė. Bendruomenė organizuoja renginius, talkas, dalyvauja įvairiuose renginiuose. Čia vyksta vakaronės, sporto renginiai jaunimui, renkama gražiausia Družų kaimo sodyba.

Per Kalėdas Družų kaimas virsta karalyste – čia jau aštuntus metus vyksta Kalėdiniai renginiai: gyventojus lanko Kalėdinė svita, Trys Karaliai, puošiama kaimo eglė. Bendruomenė rengia ir dalyvauja įvairiuose projektuose, buria žmones bendrai veiklai. Organizuojamos kelionės po žymias Lietuvos vietas.

Nuo 2005 – ųjų metų balandžio mėn. bendruomenė turi savo patalpas.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ