Adresas: Sodžiaus 2
Širvintų rajono savivaldybė, Družų kaimas
Telefonas: +37060018470
El. paštas: bedruzai@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Dalia Taparauskienė
http://www.druzai.lt

Gruodžio 3 dieną Šešuolėlių dvare buvo organizuotos Širvintų rajono bendruomenių sueituvės. Jose dalyvavo ir Družų kaimo bendruomenės atstovai. Družų kaimo bendruomenei įteikta nominacija „Metų atkaklumas“.  Dėkojame vykusiems į sueituves: Nijolei ir Vidui Meilūnams, Vidai Baltramavičienei,  Stasei Naraškevičienei, Neringai ir Raimundui Pilkoms, Mindaugui Korsakui, Danutei Motiejūnienei.

Už programą dėkojame Neringai ir Raimundui Pilkoms. Dėkojame Družų jaunimo atstovams Eimantui Čiburui, Eligijui Paciūnui, Dovydui Paciūnui, Reigardui Pimpiui už pagalbą.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Družų kaimo bendruomenė įsikūrė 2002 – aisiais metais. Draugėn susibūrę iniciatyvūs žmonės nutarė, kad reikia susiburti tam, kad kaime taptų šviesiau. Bendruomenės Tarybos pirmininkė Dalia Taparauskienė. Bendruomenė organizuoja renginius, talkas, dalyvauja įvairiuose renginiuose. Čia vyksta vakaronės, sporto renginiai jaunimui, renkama gražiausia Družų kaimo sodyba.

Per Kalėdas Družų kaimas virsta karalyste – čia jau aštuntus metus vyksta Kalėdiniai renginiai: gyventojus lanko Kalėdinė svita, Trys Karaliai, puošiama kaimo eglė. Bendruomenė rengia ir dalyvauja įvairiuose projektuose, buria žmones bendrai veiklai. Organizuojamos kelionės po žymias Lietuvos vietas.

Nuo 2005 – ųjų metų balandžio mėn. bendruomenė turi savo patalpas.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ