Adresas: Žalioji g. 19
Pakruojo rajono savivaldybė, Klovainiai
Telefonas: 860404303
El. paštas: klovainiubendruomene@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Vida Grigaliūnienė
www.klovainiubendruomene.lt
Romansų vakaras Klovainiuose (0)

2014-12-09 16:24 Klovainiuose organizuotas devintasis romansų vakaras skaityti viską

BŪK MATOMAS! (0)

2014-12-09 16:10 Bendruomenės aktyvistai klovainiečius pakvietė į akciją "Būk matomas!" skaityti viską

Kad būtume saugūs gatvėse (0)

2014-09-18 09:45 Rugsėjo mėnesį padaugėja eismo dalyvių - mokinukai skuba į mokyklą, darželinukai žingsniuoja link lopšelio-darželio. Miestelio bendruomenės aktyvas, rūpindamasis jaunųjų klovainiečių saugumu, išplatino skelbimus dėl saugaus eismo gatvėse, primindami tėveliams, kokios saugos priemonės padės apsaugoti vaikus - tai kuprinės su šviesą atspindinčiomis detalėmis, vežant mažylius mašina - saugos kėdutė ir kt. skaityti viską

ŽYGIS DVIRAČIAIS (0)

2014-06-10 11:18 Klovainių bendruomenė kartu su kaimyninėmis bendruomenėmis organizavo žygį dviračiais skaityti viską

Apie bendruomenę

Klovainiai – nedidelis miestelis Pakruojo rajone, įsikūręs abipus upės Daugyvenės krantų, apie 40 km. į rytus nuo Šiaulių, 6 km. į pietryčius nuo Pakruojo, 7 km. į šiaurės rytus nuo Rozalimo; Pakruojo - Pušaloto, Linkuvos - Rozalimo kelių sankryžoje.
Istoriniuose šaltiniuose Klovainiai minimi nuo XVI amžiaus, o šiandienos Klovainiai – nemažas miestelis, kurio puošmena – 500 metų galiūnas ąžuolas.
Srauni Daugyvenės tėkmė istorijon nusinešė senųjų žmonių gyvenimus, atėjusi nauja karta kuria savo istoriją ir gyvena savo gyvenimą: gimsta, auga, išvyksta mokytis ar gyventi kitur, bet čia – jų gimtinė, vieta, kur visada malonu sugrįžti, kur brangus kiekvienas lauko akmenėlis, kur gali braidžioti upės pakrantėmis, kur vakarais gali nenuilsdamas klausytis lakštingalos giesmės...
Šioje mini svetainėje rasit daug informacijos apie miestelio šiandienos įvykius - pasidžiaugti išaugusiu ir išgražėjusiu šiandienos miesteliu, pasidomėti, kuo gimtasis miestelis turtingas, kas jame vyksta.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ