Adresas: Žalioji g. 19
Pakruojo rajono savivaldybė, Klovainiai
Telefonas: 860404303
El. paštas: klovainiubendruomene@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Vida Grigaliūnienė
www.klovainiubendruomene.lt

"Tu suvirpinai stygą širdies..." - į tokį romansų vakarą rajono kolektyvus bei žiūrovus kvietė organizatoriai. Toks renginys organizuojamas jau devintą kartą ir jame dalyvavo net vienuolika kolektyvų iš Pašvitinio, Pakruojo, Lygumų, Sidabravo, Plaučiškių, Titonių, Stačiūnų, Rozalimo ir Klovainių. Muzika ir meilės eilės pynėsi, primindami klausytojams apie tą nuostabų metą - jaunystę, pirmą meilę, svajas...
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Klovainiai – nedidelis miestelis Pakruojo rajone, įsikūręs abipus upės Daugyvenės krantų, apie 40 km. į rytus nuo Šiaulių, 6 km. į pietryčius nuo Pakruojo, 7 km. į šiaurės rytus nuo Rozalimo; Pakruojo - Pušaloto, Linkuvos - Rozalimo kelių sankryžoje.
Istoriniuose šaltiniuose Klovainiai minimi nuo XVI amžiaus, o šiandienos Klovainiai – nemažas miestelis, kurio puošmena – 500 metų galiūnas ąžuolas.
Srauni Daugyvenės tėkmė istorijon nusinešė senųjų žmonių gyvenimus, atėjusi nauja karta kuria savo istoriją ir gyvena savo gyvenimą: gimsta, auga, išvyksta mokytis ar gyventi kitur, bet čia – jų gimtinė, vieta, kur visada malonu sugrįžti, kur brangus kiekvienas lauko akmenėlis, kur gali braidžioti upės pakrantėmis, kur vakarais gali nenuilsdamas klausytis lakštingalos giesmės...
Šioje mini svetainėje rasit daug informacijos apie miestelio šiandienos įvykius - pasidžiaugti išaugusiu ir išgražėjusiu šiandienos miesteliu, pasidomėti, kuo gimtasis miestelis turtingas, kas jame vyksta.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ