Adresas: Žalgirio g. 18
Pasvalio rajono savivaldybė, Krincinas
Telefonas: 868280207
El. paštas: v.loginova@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Virginija Loginova
http://
Nuotraukos iš projekto (1)

2013-01-13 17:38 Ministerijos konkursas, kuriame sudalyvavome, buvo skirtas Bendruomenių organizacijų socialinei veiklai 2012 metais palaikyti ir plėtoti. Gautos didelės lėšos (14460 Lt) sudarė galimybes projekto "Veikime kartu" vykdytojams ne tik daug nemokamai dirbti, bet ir pakviesti visus norinčius kokybiškiau leisti laisvalaikį, praplėsti akiratį, pakeliauti ir t.t. skaityti viską

Krinčino krašto bendruomenė baigė liepos mėnesį pradėtą vykdyti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paremtą projektą (0)

2013-01-13 17:26 Ministerijos konkursas, kuriame sudalyvavome, buvo skirtas Bendruomenių organizacijų socialinei veiklai 2012 metais palaikyti ir plėtoti. Gautos didelės lėšos (14460 Lt) sudarė galimybes projekto "Veikime kartu" vykdytojams ne tik daug nemokamai dirbti, bet ir pakviesti visus norinčius kokybiškiau leisti laisvalaikį, praplėsti akiratį, pakeliauti ir t.t. skaityti viską

Apie bendruomenę

Krinčino krašto bendruomenė baigė 2012 m. liepos mėnesį pradėtą vykdyti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paremtą projektą „Veikime kartu“. Ministerijos konkursas, kuriame sudalyvavome, buvo skirtas Bendruomenių organizacijų socialinei veiklai 2012 metais palaikyti ir plėtoti. Gautos didelės lėšos (14460 Lt) sudarė galimybes projekto vykdytojams ne tik daug nemokamai dirbti, bet ir pakviesti visus norinčius kokybiškiau leisti laisvalaikį, praplėsti akiratį, pakeliauti ir t.t.

Vaikai ir jų šeimos turėjo galimybę atostogų (ir ne tik jų) metu užsiimti įvairesne veikla. Projekto vykdymo metu miestelyje vyko kultūriniai ir pramoginiai renginiai, buvo organizuotos išvykos, susitikimai su įdomiais žmonėmis, praktiniai rankdarbių užsiėmimai ir kt. Bendruomenė įsigijo materialinio turto, kuris pasibaigus projektui ir toliau sudarys geresnes sąlygas įvairiapusiškai veiklai vykdyti. Bendradarbiauta su Krinčino miestelio biblioteka, muziejumi, mokykla, kultūros centru, Sėlių bendrija bei kitomis Krinčino seniūnijos kaimo bendruomenėmis, „Caritas“ dienos centru, Pasvalio r. Grūžių vaikų globos namais.

Norėčiau padėkoti daugiausia savo laiko ir jėgų atidavusiems bendrai veiklai:

Ypatingai daug šiam projektui davė mokytoja Zita Paliulienė – jos dėka ne tik būrys vaikų, bet ir grupė miestelio moterų su įdomumu išbandė įvairias naujas rankdarbių technikas, kurios netikėtai prabudino kai kurių dalyvių iki tol snaudžiančias kūrybines galias.

Gera buvo bendradarbiauti su Krinčino kaimo bibliotekininke Ramune Maziliauskiene, E. ir L. Matuzevičių memorialinio muziejaus vadovu ir mokytoju Albinu Mačiuliu, Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos mokytojomis Ligita Rožėniene, Migle Kučinskiene, socialine pedagoge Vilma Janušiene, kultūros centro saviveiklininkais ir jų vadovėmis, gimnaziste Asta Strekaite ir jos komanda, senjoromis Kaze Uogeliene, Aldona Barisiene.

Labai tikiuosi, kad visi gavome gerus atlyginimus už pastangas ir nuveiktą darbą, nes visi, kurie dalyvavo (žr. nuotraukas) šventėse, kelionėse, susitikimuose, praktinėje veikloje – atsilygino mums padėkodami. Jei ne garsiai, tai bent širdyje tarė gerą žodį tiems, kurie aktyviai palaiko bendruomeniškumo idėją. O, kaip sakė romantikas poetas G.Nizami, žodis, einantis iš širdies, visada pasiekia širdį...

Projekto koordinatorė Virginija Loginova

Krinčinas, 2013 m. sausis 5 d.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ