Adresas: A.Mickevičiaus gt.1, LT-17235
Šalčininkų rajono savivaldybė, Baltoji Vokė
Telefonas: 860455825
El. paštas: bvbendruomenes@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Genadij Baranovič
http://www.baltojivoke.lt

Tikriausiai sunku būtų rasti žmogų, kuris su nostalgija neprisimintų savo vaikystės šventinių karnavalų. Šventiniai karnavalai – tai lyg spalvotas traukinukas, riedantis iš kartos į kartą, išlaikydamas tik jam būdingą mistiką, muziką, spalvas, kvapą. 2013 m. gruodžio 26 dieną  Baltosios Vokės pramogų centre įvyko šventinis karnavalas tema „Žiemos fiesta“. Vaikai aktyviai dalyvavo konkursuose, šoko kaip mokėjo, linksminosi ir džiaugėsi. Už gražiai padeklamuotus eilėraščius vaikai gavo dovanėles nuo Senelio Šalčio. Renginio pabaigoje visi turėjo puikią galimybę padaryti bendrą nuotrauką su Seneliu Šalčiu. Šventinio karnavalo organizatoriai – Baltosios Vokės pramogų centras ir bendruomenės jaunimo grupė „Mega Junior“. Šventiniai karnavalai, tai galimybė suaugusiems – sugrįžti į vaikystę, vaikams – tiltas į stebuklų pasaulį.

Gruodžio 26 - oji tapo viena didele švente, kuri galbūt dalyvavusiems vaikams kažkada šiltais prisiminimais pasibels į jau suaugusiojo širdį.

 

 

 

 




Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

LEGENDA
...Seniai seniai vingiuoto Vokės upelio pakrantėse gyveno šešios laimės – seserys Vokės. Jos pakerėdavo, paviliodavo ne vieną jaunikaitį, klaidindavo apylinkių miškuose užtrukusį keleivį. Kai žvejai grįždavo namo su laimikiu, seserys Vokės sukeldavusios tokios bangas, jog valtelės apvirsdavusios vandenyje.

O laimių būta šešių, todėl apylinkėse ir atsirodo tiek daug gyvenviečių vienodais Vokės pavadinimais. Tai Baltosios Vokės miesto tipo gyvenvietė, Baltosios Vokės kaimas, du Juodosios Vokės viensėdžiai, Kauno Vokės, Trakų Vokės kaimai, taip pat Vokės geležinkelio stotelė.

...Nusibodo seserims toks gyvenimas ir nutarė jos laimės ieškoti. Išsiskirstė kaip jaunamartės po plačias apylinkes. Jauniausioji sesutė Vokė nubėgo toliausiai. Džiaugėsi laukų platybe, žaliais miškais kiek daug aplink paslaptingumo! Staiga išgirdo skubančio vandens šniokštimą.

- Nejaugi Vokė motinėlė kelią pastojo? – pagalvojo jaunėlė.

Ne, tai buvo sraunusis Merkys. Jis skubėjo, savo vandenis plukdė į gilų jį Nemunėlį. Sustojo jaunėlė jo bangų ošimo pasiklausyti, pavargusių kojų nusimazgoti, tyru vandenį atsigaivinti.

Apsižvalgė ir suprato, kad toliau niekur nebėgs laimės ieškoti. Suprato, kad čia jos naujieji namai. O kad prisiviliotų žmonių, parodė jiems paslėptus žemės turtus – durpes.




Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ