Adresas: A.Mickevičiaus gt.1, LT-17235
Šalčininkų rajono savivaldybė, Baltoji Vokė
Telefonas: 860455825
El. paštas: bvbendruomenes@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Genadij Baranovič
http://www.baltojivoke.lt

Baltosios Vokės mieste jau tapo tradicija nuo 1988 m. rengti naujametinį žiburėlį, kurio iniciatorius ir organizatorius nuo pačios pradžios buvo – bendruomenės pirmininkas Genadij Baranovič. Nuo 2006 m. čia dirba ir šią tradiciją tęsia pramogų centro direktorė Loreta Grigarovič. Gruodžio 27 dieną įvyko naujametinis žiburėlis, kuris buvo skirtas visiems suagusiems. Dalyvavo apie 120 asmenų, kiekviena kompanija turėjo savo atskirą staliuką. Svečius linksmino ir smagino muzikantai. Jau ne pirmą kartą naujametinę programą vedė šalčininkietė – Olga Kozlovska. Žiburėlio metu visi patyrė daug malonių įspūdžių ir akimirkų. Kiekvienam staliukui programos vedėja buvo sugalvojusi įdomią užduotį, kurią vėliau reikėjo pristatyti visiems susirinkusiems. Vieni vaidino garsią atlikėją „Verką Serdiučką“ ir pristatinėjo 2014 m. madas. Kiti šoko rytietiškus šokius, dainavo linksmas dainas ir skaitė horoskopus. Naujametiniame žiburėlyje visi draugiškai šoko, žaidė bei sveikino vieni kitus su artėjančiais Naujaisiais metais. Laikas praėjo nepastebimai greitai. Netrūko gerų emocijų ir nuotaikos. Žiburėlyje dalyvavo ne tik Baltosios Vokės seniūnijos gyventojai, bet ir svečiai iš kitų gyvenviečių. Džiugu, kad jie buvo patenkinti nuostabia vakarėlio programa ir dėkingi už šiltą priėmimą.

Vakarėlio metu Baltosios Vokės bendruomenės pirmininkas Genadij Baranovič pasveikino visus su artėjančiais Naujaisiais metais, palinkėjo stiprios sveikatos, laimės, meilės, svajonių išsipildymo, optimizmo bei malonių akimirkų. Susirinkusieji taip pat dėkojo pramogų centro direktorei už šiltą priėmimą, atsidavimą savo darbui ir palankių galimybių sudarymą poilsiui.

Dėkojame iš visos širdies Olgai Kozlovskai už profesionalumą rengiant naujametinę programą. Linkime sėkmės darbuose ir tikimės, kad turėsime progą susitikti kitais metais.

 


 

 
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

LEGENDA
...Seniai seniai vingiuoto Vokės upelio pakrantėse gyveno šešios laimės – seserys Vokės. Jos pakerėdavo, paviliodavo ne vieną jaunikaitį, klaidindavo apylinkių miškuose užtrukusį keleivį. Kai žvejai grįždavo namo su laimikiu, seserys Vokės sukeldavusios tokios bangas, jog valtelės apvirsdavusios vandenyje.

O laimių būta šešių, todėl apylinkėse ir atsirodo tiek daug gyvenviečių vienodais Vokės pavadinimais. Tai Baltosios Vokės miesto tipo gyvenvietė, Baltosios Vokės kaimas, du Juodosios Vokės viensėdžiai, Kauno Vokės, Trakų Vokės kaimai, taip pat Vokės geležinkelio stotelė.

...Nusibodo seserims toks gyvenimas ir nutarė jos laimės ieškoti. Išsiskirstė kaip jaunamartės po plačias apylinkes. Jauniausioji sesutė Vokė nubėgo toliausiai. Džiaugėsi laukų platybe, žaliais miškais kiek daug aplink paslaptingumo! Staiga išgirdo skubančio vandens šniokštimą.

- Nejaugi Vokė motinėlė kelią pastojo? – pagalvojo jaunėlė.

Ne, tai buvo sraunusis Merkys. Jis skubėjo, savo vandenis plukdė į gilų jį Nemunėlį. Sustojo jaunėlė jo bangų ošimo pasiklausyti, pavargusių kojų nusimazgoti, tyru vandenį atsigaivinti.

Apsižvalgė ir suprato, kad toliau niekur nebėgs laimės ieškoti. Suprato, kad čia jos naujieji namai. O kad prisiviliotų žmonių, parodė jiems paslėptus žemės turtus – durpes.
Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ