Adresas: Žeimenos g. 3
Švenčionių rajono savivaldybė, Pabradė
Telefonas: +37065252651
El. paštas: pabrade.domus@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Vaclovas Jasudas
http://pabradedomus.lt

Rugsėjo 1-ąją, Pabradės mieste vyko koncertas skirtas visai šeimai, į kurį sugūžėjo Pabradės miesto ir jo apylinkių gyventojai. Pabradiškiai koncerte sulaukė svečio iš Vilniaus: seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto (ŠMKK) pirmininkas Valentinas Stundys, kuris susirinkusius vaikus it jų tėvelius pasveikino su rugsėjo 1-ąja ir pareiškė padėką Pabradės miesto bendruomenei „DOMUS“ ir jos pirmininkui už aktyvią visuomeninę veiklą Pabradės bendruomenės labui. 

Pirmos koncerto valandos buvo skirtos mažiesiems Pabradės gyventojams: raganos ir raganiukės žaidimai, šauniojo klouno su keturkojais draugais pasirodymas bei Pabradės miesto meno mokyklos šiuolaikinio šokio kolektyvo  „Gelmė“ pasirodymas. Toliau renginį pratęsė Lietuvos estrados atlikėjai: K. Jablonskis, E. Jakštytė ir J. Jurgelevičiūtė. Dainininkų atliktos visiems gerai žinomos dainos sužadino žiūrovų norą ne tik klausytis atlikėjų, bet ir šokti šeimos bei draugų rate.

Vakare, Pabradės gyventojai galėjo grožėtis fejerverkais, kurie buvo matyti visame mieste. Šventę užbaigė uždeganti diskoteka, kurios nesumaišė net prasidėjęs lietus.

Parengta pagal Pabradės miesto bendruomenės „Domus“ narės Jolitos Podumienės straipsnį. 

 


 
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Jau seniai visiems žinoma, kad „vienas lauke ne karys“, „kur du stos – daugiau padarys“, o kas jeigu kartu imtų veikti ne du ir ne trys, bet dar didesnė grupė žmonių? Ši idėja - suburti bendrai veiklai Pabradės gyventojus - iškilo supratus, kad tik veikdami kartu galėsime spręsti iškylančias problemas. Taip atsirado poreikis kurti miesto bendruomenę.

Pabradės miesto bendruomenė „Domus“ įregistruota Juridinių asmenų registre 2003 metais kovo 19 d. Tai visuomeninė, nepelno siekianti organizacija, kuri padeda gyventojams spręsti iškilusias problemas, skatina gabius ir iniciatyvius žmones įgyvendinti perspektyvius projektus, Bendruomenė „Domus“, siekia suburti kuo daugiau aktyvių, Pabradės miestui neabejingų žmonių, pasiryžusių drauge darbuotis mūsų miesto labui.

Pirmaisiais metais bendruomenė jungė vos penkis narius, o šiandien jų turime jau keliasdešimt. Artimiausi mūsų tikslai – visuomenės dalyvavimas miesto viešųjų erdvių tvarkyme, domėjimasis miesto istorija, įnešti savo indėlį į miesto turizmo infrastruktūros sukūrimą, turizmo propagavimas. Prasideda bendravimas ir bendradarbiavimas su kitomis rajono bendruomenėmis. Tikimės, kad perimsime gerąją patirtį ir veiksime kartu.

Pirmieji žingsniai kaip visada nėra lengvi, tačiau po truputį į mūsų veiklą įsitraukiant vis daugiau žmonių, viliamės, kad nuveiktų darbų padaugės.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ