Adresas: Smėlynės kaimas, Troškūnų seniūnija, Anykščių rajonas
Anykščių rajono savivaldybė, Troškūnai
Telefonas: 861458926
El. paštas: karturatas@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Jolita Gečienė

Lapkričio 18d. popietę lektorė Irutė Aleknavičienė suorganizavo Kūrybines dirbtuves „Saviraiška“. Renginio dalyviai išbandė platų meninės saviraiškos būdą- vizualinį meną – piešė, liejo akvarelę, karpė, rinko monotipijas. Kūrybinės dirbtuvės dalyviams padėjo  atskleisti savo kūrybingumą, fantaziją, taip pat lavinti meninę raišką ir suvokimą.

Lapkričio 18 d. vakare lektorė Jolita Gečienė vedė apskrito stalo diskusijas „Savirealizacija bendruomenės veikloje“. Diskusijų metu buvo kalbama apie savirealizaciją, kaip vidinio potencialo atskleidimą ir panaudojimą savo bei bendruomenės gerovei. Buvo analizuojama savirealizacijos svarba, jos būdai, galimybės ir dėsningumai bendruomenės veikloje.

Lapkričio 19 d. VŠĮ "Sveikatos oazė" vyko renginys "Kelias į bendruomenės gyvenimą per asmeninio pasitikėjimo stiprinimą". Renginį vedė lektorė Sonata Veršelienė. Renginio dalyviai kalbėjo apie bendruomeniškumą, naujų narių į bendruomenę įtraukimą, socialinę atskirtį bendruomenėje. Aptarė asmeninio pasitikėjimo svarbą, pasitikėjimo savimi etapus bei asmeninio pasitikėjimo  stiprinimo būdus.

2013-11-20 vyko sveikatingumo pamoka ir Jogos užsiėmimas „Kūno ir sielos atgaiva Lietuvoje ir pasaulyje“. Pamoką bei jogos užsiėmimą vedė lektorė, jogos instruktorė Vaida Zlatkutė. Renginio dalyviai sužinojo apie sveiką gyvenimo būdą, natūralių muilų ir aliejų naudą, natūralių arbatų svarbą mūsų organizmui. Lektorė dalyvius vaišino savo gamybos natūralia arbata. Jogos užsiėmime  renginio dalyviai atliko kūno ir proto atgaivinimui skirtus nesudėtingus fizinius pratimus, kvėpavimo technikas, meditaciją ir relaksaciją. Sužinojo kad Joga leidžia pasijusti sveikesniems, energingesniems, pajausti didesnę pusiausvyrą bei įgyti grakštesnes kūno linijas, didesnį imunitetą ligoms ir streso poveikiui.

2013-11-21 Paskaitą – diskusiją „Kodėl mokosi suaugę: nuo savojo aš iki piliečio. Pasidalinimas asmenine patirtimi“ vedė lektorė Elona Berniūnienė. Renginio metu dalyviai kiekvienas sau ir kitiems atsakė į klausimą kodėl suaugę mokosi, diskutavo apie suaugusių mokymosi svarbą, dalinosi savo asmenine patirtimi.

2013-11-21 vyko renginys „Bendruomenės skaitymai: saviraiška, patirtis, tobulėjimas“, renginį vedė lektorius Edmundas Vaitiekus. Buvo skaitomi ir aptariami lietuvių literatūros kūriniai, aptarta skaitymų reikšmė žmogui ir bendruomenei, kūrybos ir skaitymų įtaka saviraiškai, patirties perdavimui ir tobulėjimui. Renginio metu lektorius pasiūlė idėją, kad bendruomenės skaitymai galėtų būti vienas iš Asociacijos „Kartų ratas“ tradicinių renginių, šiai minčiai pritarė visi renginio dalyviai.

2013-11-22 Suaugusiųjų švietimo savaitės renginius vainikavo lektorės Jūratės Griciūtės vedamas seminaras „Kartų bendravimo ypatumai: skirtingo amžiaus piliečių požiūriai ir vertybės“. Seminaro metu lektorė suteikė vertingų teorinių žinių apie kartų susikalbėjimą, bendravimą ir bendradarbiavimą. Tapo aišku, kad amžiaus skirtumai – tai iš esmės išminties, patirties ir idėjų skirtumai. Skirtingų kartų žmonės – jauni ar vyresni yra vertinami pagal jų požiūrį ir patirtį. Nėra netinkamo amžiaus kalbėtis ir susikalbėti, jei yra abipusis noras bendrauti ir sutarti.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Asociacija ,,Kartų ratas'' įregistruota 2011-11-14 ir yra savarankiška, savanoriška visuomeninė, nepelno organizacija, savanoriškas gyventojų susivienijimas, sudarytas bendriems narių poreikiams ir tikslams tenkinti bei įgyvendinti.

Asociacijos pirmininkė Nerija Damauskienė

Asociacijos steigėjai : Jolita Gečienė, Nerija Damauskienė ir Danutė Deresevičienė.

Asociacijos buhalterė – Violeta Pukenienė

Asociacijos tarybos nariai :

Jolita Gečienė, Nerija Damauskienė, Danutė Deresevičienė, Violeta Pukenienė, Laimė Klimavičienė, Rita Genovaitė Kaunietienė, Judita Kontrimavičienė.

Šiuo metu asociacijoje registruoti 34 nariai

Organizacija savo veiklą orientuoja į Asociacijos narių mokymą, saviraiškos tobulinimą: organizuoja įvairius renginius, kursus, temines parodas, konferencijas, seminarus bei kitus mokymus, darbo grupes, įvairius profesinius konkursus.

Siekiant plėsti ir skatinti partnerystę ir bendradarbiavimo kryptis socialinėje, švietimo, užimtumo, kultūros ir meno srityse, dalintis informacija ir darbo patirtimi, dalyvauti ir būti partneriais rengiamuose projektuose, bendrai vykdyti programas panaudojant nacionalinę, Europos Sąjungos bei kitą paramą Asociacija „Kartų ratas“ bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ