Adresas: Mikališkių k.
Vilniaus rajono savivaldybė, Sudervės sen.
Telefonas: 868713026
El. paštas: info@rastinenai.lt
Kontaktinis asmuo: Austėja Končienė
http://rastinenai.lt

Pačią pirmąją kovo dieną, po pietų, į pievą šalia Rastinėnų kultūros centro švęsti Užgavėnių rinkosi šių apylinkių gyventojai – linksmai nusiteikę, užgavėniškai persirengę, su kaukėmis, su blynais... Skambėjo juokas – ne visi kits kitą išsyk atpažindavo. 

www.rastinenai.lt
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Rastinėnų - Bubų bendruomenė oficialiai įregistruota 2012 06 01
Į Bendruomenę susibūrėme tam, kad čia gyventume ne pavieniui, o vienas kitą geriau pažindami - bendraudami, draugaudami. Taip smagiau, o ir saugiau.
Kad organizuotume produktyvų laisvalaikį vaikams ir ne tik jiems – juk kur kas smagiau kartu žiūrėti gerą filmą, pamėtyti kamuolį į krepšį, aptvarkyti aplinką..
Kad prireikus kits kitam galėtume padėti – turima informacija, naudingais patarimais, sukaupta patirtimi. Taip pat - gerais darbais, galų gale - paguodos žodžiu, žiupsneliu druskos, knyga..
Kad drauge (susibūrę į pėsčiųjų ar dviračių žygius) pažintume savo gražiąsias apylinkes. Drauge atšvęstume didžiąsias Lietuvos šventes
Mūsų tikslas greičiau čia turėti lietuvišką vaikų darželį/mokyklą, bendruomenės/kultūros centrą su turtinga biblioteka, mūsų krašto istorijos muziejumi, jaukia kavinuke... Svajojame apie vietinę koplytėlę. Apie pėsčiųjų/dviratininkų taką per visą Rastinėnų-Bubų kelio ilgį..
Gal šiandien mūsų ši vizija kitiems ir atrodo nereali, tačiau mes ja nuoširdžiai tikime. O kai esi ne vienas, kai yra Bendruomenė - gali nuveikti daug daugiau.
Norintys įstoti į Rastinėnų-Bubų bendruomenę, susisiekite su Bendruomenės tarybos nariais arba užpildykite nario anketą , kurią rasite kontaktų puslapyje.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ