Adresas: Gėlių g. 3
Trakų rajono savivaldybė, Meiluškių km.
Telefonas: 861682817
El. paštas: citukas@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Mantas Panavas
http://

Visi projekto partneriai, visos organizacijos vykdžiusios projekto veiklas, turėjo bendrą tikslą, apjungti kaimo vietovėse gyvenančius asmenis, kurie turi bendravimo sunkumų ir yra ant bedarbystės ribos. Kiekvienas projekto partneris savo teritorijoje dirbo su tiksline grupe ir prisidėjo, kad būtų pasiekti projekto tikslai. Projekto veiklose buvo dirbama su žmonėmis pasidalinant gerąja patirtimi, rodomi gerieji pavyzdžiai, bendraujant su užsienio partneriais stiprinamas ir kuriamas bendras Europos pilietiškumo suvokimas.

Mūsų motyvacija buvo sukurti naują požiūrį į ekologinį ūkį, kasdienį užimtumą, suaugusiųjų neformalų švietimą.

Projekto metu, pritraukėme asmenis, praradusius galimybę dirbti, arba neradusių savęs miestuose, iš naujo atrasti "lėto gyvenimo kaime" subtilybes ir pliusus. Stiprinome bendruosius įgūdžius, mažinome socialinę atskirtį, įtraukiant kaimo gyventojus ir "laikinuosius" gyventojus prisijaukinti kaimo gyvenimą.

Mūsų tikslas - pasidalinti ir panaudoti mūsų stipriąsias sritis:

- suaugusiųjų švietimo sklaida, neformalaus ugdymo metodų pritaikymas dalinantis gerąja patirtimi tarp šalių partnerių;

- ieškoti naujų mokymosi būdų apie žemės ūkį;

- įsidarbinimo problematikos nagrinėjimas;

- įtrauktis visoms socialinėms grupėms;

- surinkti ir apibendrinti geruosius pavyzdžius iš partnerių šalių teritorijų ir iš jų mokytis, talpinant informaciją internetinėje erdvėje;

- naudoti formalųjį ir neformalųjį švietimą ir seminarus tikslinės grupės nariams iš visų partnerių šalių.

Dalinomės patirtimi ir diskutavome Europos lygmenyje apie savo patirtį ir metodus, ką mes visi galime naudoti žemės ūkio srityje.

Buvo naudojamas metodas "Mokymasis darant" žemės ūkio srityje ir tikimės, kad pasidalinimas patirtimi su projekto partneriais atnešė gerų rezultatų.

Daugiau informacijos tinklalapyje www.4greenjob.com

Projektas buvo finansuotas iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Visa pateikta medžiaga apie projektą atspindi tik autoriaus požiūrį.

 
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Salkininkų bendruomenė jungia aktyvus bendruomenės narius, siekiančius tobulėti, bendrauti ir gerinti savo aplinką ir save.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ