Adresas: Laisvės a. 6
Radviliškio rajono savivaldybė, Šeduva
Telefonas: 867429768
El. paštas: seduvosbendruomene@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Livita Tvarevičienė
http://www.bendruomenes.lt

 Skelbimais Šeduvos mieste ir kvietimais facebook‘e Šeduvos miesto bendruomenės nariai buvo kviečiami sekmadienį - rugpjūčio antrąją dieną - vykti į dviratininkų žygį. Laisvės aikštėje užsiregistravę, visi gavo dovanų - Lietuvos automobilių kelių direkcijos  prie Susisiekimo ministerijos atsvaitus. Išsirykiavę  bendrai nuotraukai, išklausę instruktažo kaip saugiai keliauti išvykome į žygį maršrutu:  Šeduvos Laisvės aikštė-Alksniupiai-Šeduvos Laisvės aikštė.

Alksniupiuose mus pasitiko Alksniupių bendruomenės pirmininkė Laima Didžbalienė. Ji supažindino su kaimo istorija, vykdomais bendruomenės projektais, suorganizavo ekskursiją po Alksniupių kaimo muziejų. Turiningai praleidę dieną susiruošėme keliauti namo. Pakeliui užsukome atsivėsinti prie Alksniupių užtvankos.

Dviratininkai važiavo drausmingai, po vieną, nelenktyniaudami. Grįžome saugiai  Laisvės aikštėje atsisveikinom iki sekančio „Saugus eismas bendruomenėse“ renginio.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Šeduvos miesto bendruomenė veikia nuo 2004 m. Tarybą sudaro 11 asmenų iš įvairių miesto įstaigų ir organizacijų. Tikslas-vienyti bendruomenę, saugoti ir aktualizuoti kultūros paveldą, organizuoti kultūrinę ir švietėjišką veiklą, rengti ir įgyvendinti projektus. Įgyvendinti projektai: vaikų ir jaunimo teatrų festivalis


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ