Adresas: Laisvės a. 6
Radviliškio rajono savivaldybė, Šeduva
Telefonas: 867429768
El. paštas: seduvosbendruomene@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Livita Tvarevičienė
http://www.bendruomenes.lt

Pakalniškių kaimo bendruomė antri metai dalyvauja  konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse". Šiemet bendruomenės pirmininkei kilo idėja suorganizuoti dieną be patyčių, kadangi daugiausia nelaimių nutinka būtent dėl patyčių. Vaikai įžeidinėja, užgaulioja vienas kitą, stumdosi einant gatve iš mokyklos. Skriaudžiamasis iš išgąsčio nesidairydamas bėga per gatvę, taip sukeldamas avarinę situaciją.

Renginio metu Šeduvos policijos nuovados pareigūnė Donata Lastauskaitė vaikus supažindino su tykančiais pavojais kelyje, bei nesaugaus elgesio gatvėje pasekmėmis. Vaikai atviravo apie juos ištikusius įvairius įvykius.

„Ne smurtas, o meilė valdo pasaulį“. “ Mylėk ir būsi mylimas“,- ir dar daugybe gražių posakių ir piešinukų su šypsenėlėmis sukūrė vaikai akcijos „Mes gyvenam be patyčių“ metu. Savo sukurtus darbelius jie sukabino ant ąžuoliuko.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Šeduvos miesto bendruomenė veikia nuo 2004 m. Tarybą sudaro 11 asmenų iš įvairių miesto įstaigų ir organizacijų. Tikslas-vienyti bendruomenę, saugoti ir aktualizuoti kultūros paveldą, organizuoti kultūrinę ir švietėjišką veiklą, rengti ir įgyvendinti projektus. Įgyvendinti projektai: vaikų ir jaunimo teatrų festivalis


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ