Adresas: Bažnyčios g.68-1 Sėlenų k.Dauparų-Kvietinių sen.LT-92399 Klaipėdos r.
Klaipėdos rajono savivaldybė, Sėlenai
Telefonas: 868655220
El. paštas: algirdas.zemgulis@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Algirdas Žemgulis
http://www.smilgynaiirkaimynai.lt

Bendruomenė  ,,Smilgynai ir kaimynai“ ‚ kaip viena didelė šeima

 

Bendruomenė ,,Smilgynai ir kaimynai“- tai aštuonių kaimų nuoširdus bendravimas.  Gruodžio  9 dieną kaimo turizmo sodyboje ,,Meksikana“  skambant dainai ,,Tyli naktis“ prasidėjo , jau tradiciniu tapęs priešventinis Kalėdinis vakaras.  Vakaro akcentas buvo bendruomenės vaikučių paruoštas vaidinimas , pagal  K. Kubilinsko  pasakėčią  ,,Apie narsujį Stazdą“  ir bendruomenės  suaugusių Žemaitės  spektaklis ,,Trys mylimos“. Adventinį   stalą su įvairiais patiekalais palaimino bei Dievo palaimos palinkėjo Plikių parapijos kunigas Darius Trijonis.

Po vaidinimo vaikai šoko ir dainavo .Už vaidinimą , ,,piratai“ buvo palikę  lobio skrynią, kurią vaikai surado ir su tėvelių pagalba parsinešė ir pasidalino rastą lobį.

Vaikams nenusileido ir suaugusieji suvaidinę   Žemaitės ,,Trys mylimos“.   Žiūrint spektaklį visiems netrūko juoko .Smagiausia buvo todėl, kad vaidmenis atliko bendruomenės nariai , tai Nijolė Dačkauskaitė,  Algirdas Račkauskas, Jūratė  Žemgulienė,  Augenija Vaičekauskienė  ir Nijolė Šiparienė. Po spektaklio visi buvo palydėti gausias plojimais.

Su šventėmis bendruomenės narius  pasveikino  Dauparų –Kvietinių seniūnijos  seniūnė Aušra Norvilienė, įteikdama kalėdinę dovanėlę . Seniūnė palinkėjo  kuo greičiau įsikurti savo patalpose, kurios laukia remonto.

Vakaro metu su smuiku grojo  Justė  Pilišauskaitė. Gitara grojo ir dainavo Milda Žemgulytė, kuri šiais metais dalyvaus chorų karuose  . Jaunajai  gitaristei nenusileido ir Stasys Pamedytis, kuris  taip pat atliko keletą dainų. Regina Tarvydienė vakaro metu paskaitė savo kūrybos eiles.

Smagu buvo tai, kad šventėje dalyvavo ir jauni ir senjorai. 

Pirmininkė Rasa Petrauskienė padėkojo bendruomenės nariams už nuveiktus darbus, įteikė atminimo dovanėles , pasveikino jubilaitus.

Bendruomenė  žmogui  yra svarbi. Juk kiekvienas norime turėti artimų žmonių būrelį. Tai lyg dvasinė erdvė, kur gali būti savimi, esi priimtas. Tokia yra ir mūsų bendruomenė  ,,Smilgynai ir kaimynai“ ‚ kur esame kaip viena didelė šeima .Bendruomenės nariai yra dėkingi pirmininkei Rasai Petrauskienei, kuriai svarbūs yra visi  bendruomenės gyventojai  ir jų rūpesčiai.  Ji nelieka abejinga ištikus nelaimei ir sugeba suburti  įvairiems darbams, bei šventėms.

 

Rymantina Lebednykienė
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Kaimo bendruomenės "Smilgynai ir kaimynai" teisinė forma pagal įstatus yra asociacija. Bendruomenė įregistruota LR Juridinių asmenų registre 2010-09-07, tą pačią dieną bendruomenei suteiktas paramos gavėjo statusas. Kaimo bendruomenė "Smilgynai ir kaimynai" vienija ir suburia 8-ių kaimų gyventojus, kuriuose 2011-08-03 dienai gyveno apie 400 žmonių. 2011-06-30 dienai bendruomenė turėjo 63 narius, aktyvėjant bendruomenės veiklai narių skaičius didėja. 2011-02-17 kaimo bendruomenė "Smilgynai ir kaimynai" panaudos sutarties pagrindu su Klaipėdos rajono savivaldybe gavo neveikiančios pradinės mokyklos patalpas Sėlenų kaime.

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/Smilgynaiirkaimynai/?fref=ts ir www.smilgynaiirkaimynai.lt


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ