Adresas: Kaštonų g. 26
Zarasų rajono savivaldybė, Šniukštai
Telefonas: 8 611 40406
El. paštas: sniukstai@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Daiva Zakšauskienė
-

 

Šniukštų kaimo kartų bendrijos įgyvendintas projektas ,,Sportuokime ir būkime sveiki“ yra tęstinis projektas. 2016 metais bendruomenė, pasinaudojusi Žemės ūkio ministerijos lėšomis, įrengė lauko treniruoklius, kur bendruomenės nariai savarankiškai užsiima sportine veikla. 2017 metais dalyvavo Kūno kultūros ir sporto projektų konkurse ,,Sportuojanti bendruomenė“. Iš paramos lėšų  įsigyta šiaurietiško ėjimo lazdų, mankštos kilimėlių, žingsniamačių, organizuoti šiaurietiško ėjimo mokymai ir gimnastinės mankštos užsiėmimai. 2018 metais projektas ,,Pajudėkim pakrutėkim“ buvo finansuojamas Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ paramos lėšomis. Organizuoti sveikatinimo mankštų užsiėmimai

2019 m. projektas ,,Sportuokime ir būkime sveiki“ buvo finansuojamas Zarasų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Įgyvendinant projektą organizuota 24 valandų mokomieji – praktiniai gimnastinės mankštos užsiėmimai. Jų metų dalyviai buvo mokomi taisyklingai atlikti fizinius pratimus, kurie pagerina širdies veiklą, virškinimą, nuotaiką, sustiprina kaulus,  sumažina diabeto riziką, kraujospūdį, nerimą, stresą, pagerina miegą ir išlaiko sveikus sąnarius Mitybos specialistė skaitė paskaitą apie sveiką mitybą bei supažindino su kūno kompozicijos analize. Kiekvienas dalyvis turėjo galimybę su Japonų firmos ,,Tanita“ kūno kompozicijos analizatoriumi sužinoti savo  kūno riebalų kiekį, raumenų masę, kūno masės indeksą, dienos kalorijų normą, kūno vandens kiekį, metabolinį amžių. Užsiėmimai vyko Šniukštų bendruomenės namuose.

Šiuo projektu  skatinome bendruomenės narius įsitraukti į sveikatos išsaugojimo, ugdymo ir stiprinimo bei fizinį aktyvumą didinančią sportinę veiklą, bei prisidėti prie to, kad kaimo gyventojai galėtų dalyvauti fizinio aktyvumo ir  sveikatos išsaugojimo, ugdymo ir stiprinimo veiklose nepatirdami socialinės atskirties.

 
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Asociacija „Šniukštų kaimo kartų bendrija“ įsteigta 2003 m. vasario 26 d. Bendrija jungia Šniukštų, Didėjos, Vėdarių, Volungių, Astraučiznos ir Čičirių kaimų gyventojus, rūpinasi gyvenimo gerove, puoselėje kraštovaizdį ir atstovauja gyventojus valdžios institucijose.
Aktyviausi bendrijos nariai, negailėdami savo laiko ir lėšų, vykdo projektines veiklas, susijusias su vietinės infrastruktūros tvarkymu, rūpinasi aplinkos gražinimu ir bendruomenės namais, organizuoja kultūrines šventes, įvairius konkursus, jaunimas dalyvauna sportiniuose renginiuose ir mielai gina kaimo garbę įvairiose varžybose.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ