Adresas: Kaštonų g. 26
Zarasų rajono savivaldybė, Šniukštai
Telefonas: 8 611 40406
El. paštas: sniukstai@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Daiva Zakšauskienė
-

 

           Nėra nieko prasmingiau mums visiems brangias šventes švęsti bendrai, tad organizatoriai Šniukštų biblioteka ir Šniukštų kaimo bendruomenė pakvietė kaimo gyventojus dalyvauti pilietinėje akcijoje – bėgime Šniukštų kaimo gatvėmis. Akcijoje, nepabijoję lietaus, pasipuošęs šypsenomis, šventine atributika ir vėliavomis, susirinko gausus bendruomenės narių būrys. Nors akcija ir vadinosi bėgimas, bet vieno nugalėtojo nebuvo, nugalėjome visi, lygiai kaip tada prieš trisdešimt metų 1990 m. kovo 11- ąją, nepabijoję, išdrįsę.... Prasmingą ir gražią šventę baigėme bendruomenės salėje su karšta arbata, saldumynais.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Asociacija „Šniukštų kaimo kartų bendrija“ įsteigta 2003 m. vasario 26 d. Bendrija jungia Šniukštų, Didėjos, Vėdarių, Volungių, Astraučiznos ir Čičirių kaimų gyventojus, rūpinasi gyvenimo gerove, puoselėje kraštovaizdį ir atstovauja gyventojus valdžios institucijose.
Aktyviausi bendrijos nariai, negailėdami savo laiko ir lėšų, vykdo projektines veiklas, susijusias su vietinės infrastruktūros tvarkymu, rūpinasi aplinkos gražinimu ir bendruomenės namais, organizuoja kultūrines šventes, įvairius konkursus, jaunimas dalyvauna sportiniuose renginiuose ir mielai gina kaimo garbę įvairiose varžybose.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ