Adresas: Kaštonų g. 26
Zarasų rajono savivaldybė, Šniukštai
Telefonas: 8 611 40406
El. paštas: sniukstai@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Daiva Zakšauskienė
-

Šniukštų kaimo kartų bendrijos atsinaujinusiose patalpose, šių metų kovo 4 dieną, vyko metinis – ataskaitinis susirinkimas, vainikuotas užgavėnių švente. Sulaukėme Antazavės seniūno, svečių iš „provincijos“, „žydelių iš Lietuvos“, burėjų bei čigonų, taip pat gausiai sugūžėjusių Šniukštų ir aplinkinių kaimelių gyventojų.

Susirinkimo metu buvo pristatyti praėjusiais metais nuveikti darbai, įgyvendinti projektai, finansai, numatyta kitų metų veikla, aptarti gyventojams rūpimi klausimai ir aktualijos, perrinkta pirmininkė bei išrinkti tarybos nariai, taip pat pristatyta naujoji bendruomenės slaugytoja.

Po susirinkimo visi užsigavėjome prie stalo, gausiai nukrauto gaspadinių vaišėmis: blynais, spurgomis, pyragais, žirnių koše, cepelinais su spirgučiais ir nuo koto verčiančiais gėrimais. Pasisiotinę, sudeginome Morę, pasilinksminome, pasibendravome ir prisijuokę, prisižaidę žaidimų, po vidurnakčio atsisveikinome ir patraukėme namo.

 
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Asociacija „Šniukštų kaimo kartų bendrija“ įsteigta 2003 m. vasario 26 d. Bendrija jungia Šniukštų, Didėjos, Vėdarių, Volungių, Astraučiznos ir Čičirių kaimų gyventojus, rūpinasi gyvenimo gerove, puoselėje kraštovaizdį ir atstovauja gyventojus valdžios institucijose.
Aktyviausi bendrijos nariai, negailėdami savo laiko ir lėšų, vykdo projektines veiklas, susijusias su vietinės infrastruktūros tvarkymu, rūpinasi aplinkos gražinimu ir bendruomenės namais, organizuoja kultūrines šventes, įvairius konkursus, jaunimas dalyvauna sportiniuose renginiuose ir mielai gina kaimo garbę įvairiose varžybose.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ