Adresas: Alyvų g.2
Joniškio rajono savivaldybė, Stupurų k.
Telefonas: 861605850
El. paštas: lorvika@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Loreta Česnauskienė
http://stupurubendruomene.lt
Komentarai naujienai: Saugus eismas bendruomenėje (0)

Kol kas komentarų nėra. Būkite pirmas.



Apie bendruomenę

Stupurų kaimas yra pietinėje Joniškio dalyje bei priklauso Joniškio rajono savivaldybei Gataučių seniūnijai. Stupurų kaimo bendruomenė įsteigta ir įregistruota kaip asociacija 2002 m. rugsėjo 17 d. Juridinių asmenų registrų centre. Buveinė: Alyvų g. 2, Stupurų kaimas, Gataučių seniūnija,LT-84255, Joniškio r. Bendruomenė jungia 5 aplinkinius kaimus : Jaučiūnus, Vanagus, Gedvainius, Poškus ir Stupurus. Bendras gyventojų skaičius yra 489. Šiuo metu bendruomenėje yra 50 narių.





















Stupurų kaimo bendruomenės tikslas-vienyti bendruomenės teritorijoje gyvenančius kaimo gyventojus, kelti bendruomenės gyventojų gerovę, teikti jiems informaciją, spręsti socialines ir kultūrines problemas. Bendruomenė užsiima visuomenine, švietėjiška, prasminga veikla.





















Bendruomenė ėmė gyvuoti pačių gyventojų iniciatyva. Bendruomenės steigėja buvo Jolita Puidokienė, kuri ir buvo viena iš pirmųjų kaimo bendruomenės pirmininkių. Nariai entuziastingai tvarkė kultūros namų aplinką bei puoselėjo ateities planus. Šiandien bendruomenei vadovauja Loreta Česnauskienė. Stupurų bendruomenė yra persikėlusi į buvusios Stupurų pradinės mokyklos patalpas. Mokykla buvo uždaryta dėl sumažėjusio vaikų skaičiaus. Bendruomenė yra Lietuvos kaimo tinklo narė ir Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės narė.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ