Adresas: Alyvų g.2
Joniškio rajono savivaldybė, Stupurų k.
Telefonas: 861605850
El. paštas: lorvika@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Loreta Česnauskienė
http://stupurubendruomene.lt

 Šeštadienio popietę,  Stupurų kaimo bendruomenės nariai skubėjo į renginį „Saugus eismas bendruomenėje“ remiamą Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos kur susitiko su Joniškio rajono policijos komisariato policijos skyriaus kelių policijos grupės vyresniuoju specialistu K. Rezgiu ir viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio specialistu J. Sakaliu. Mažieji bendruomenės nariai džiaugėsi galėdami pasisveikinti su policijos ir vaikų draugu Amsiu. Saugaus eismo priemonėmis renginio dalyvius aprūpino Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Bendruomenės pirmininkė L.Česnauskienė pasveikino visus gausiai susirinkusius, pasidžiaugė, kad visi atėje i renginį nėra abejingi saugiam eismui ir jiems rūpi kaip saugiai vaikščioti gatvėmis, važiuoti dviračiais ir paragino aktyviai dalyvauti veikloje. Vaiko dienos užimtumo centro vadovė J. Perminaitė paruošė keletą smagių užduočių  saugaus eismo tema, o svečiai išsamiai papasakojo ir supažindino su saugaus elgesio taisyklėmis kelyje. Pareigūnas K. Rezgys ne tik išdėstė taisykles, bet ir paragino visus nepamiršti prisisegti atšvaitus tamsiu paros metu. Buvo pademonstruota, kaip tinkamai nešiojami atšvaitai. Paskaitos metu akcentuota, jog kelyje būtina saugoti ne tik save, bet ir kitus.

Taip pat buvo paminėti KET taisyklių pakeitimai, kurie įsigaliojo nuo lapkričio 1 d. Vairuotojai paraginti nepamiršti užsisegti saugos diržų bei saugoti mažuosius keleivius vežant juos specialiose jiems pritaikytose kėdutėse.

Aktyvūs dalyviai domėjosi KET taisyklėmis bei noriai atliko testą, paruoštą policijos pareigūnų.

Visi dalyviai buvo nudžiuginti atšvaitais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis, atmintinėmis, o mažieji dalyviai smagia informacine knygute.

Po renginio bendruomenės nariai maloniai šnekučiavosi su policijos pareigūnais, vaikai fotografavosi atminčiai su policijos draugu Amsiu, o norintys galėjo pasivažinėti policijos mašina. Visiems įspūdį paliko policininkų automobilis kuriame vaikai galėjo ir pasėdėti, ir sirenos pasiklausyti, ir kepures policininkų pasimatuoti ir sužinoti, kaip veikia racijos, kam reikalingi švyturėliai.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Stupurų kaimas yra pietinėje Joniškio dalyje bei priklauso Joniškio rajono savivaldybei Gataučių seniūnijai. Stupurų kaimo bendruomenė įsteigta ir įregistruota kaip asociacija 2002 m. rugsėjo 17 d. Juridinių asmenų registrų centre. Buveinė: Alyvų g. 2, Stupurų kaimas, Gataučių seniūnija,LT-84255, Joniškio r. Bendruomenė jungia 5 aplinkinius kaimus : Jaučiūnus, Vanagus, Gedvainius, Poškus ir Stupurus. Bendras gyventojų skaičius yra 489. Šiuo metu bendruomenėje yra 50 narių.

Stupurų kaimo bendruomenės tikslas-vienyti bendruomenės teritorijoje gyvenančius kaimo gyventojus, kelti bendruomenės gyventojų gerovę, teikti jiems informaciją, spręsti socialines ir kultūrines problemas. Bendruomenė užsiima visuomenine, švietėjiška, prasminga veikla.

Bendruomenė ėmė gyvuoti pačių gyventojų iniciatyva. Bendruomenės steigėja buvo Jolita Puidokienė, kuri ir buvo viena iš pirmųjų kaimo bendruomenės pirmininkių. Nariai entuziastingai tvarkė kultūros namų aplinką bei puoselėjo ateities planus. Šiandien bendruomenei vadovauja Loreta Česnauskienė. Stupurų bendruomenė yra persikėlusi į buvusios Stupurų pradinės mokyklos patalpas. Mokykla buvo uždaryta dėl sumažėjusio vaikų skaičiaus. Bendruomenė yra Lietuvos kaimo tinklo narė ir Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės narė.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ