Adresas: Taujėnai, Ukmergės rajonas
Ukmergės rajono savivaldybė, Taujėnai
Telefonas: 834045455
El. paštas: gzukauskiene@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Gražina Žukauskienė
http://taujenai.lt
Komentarai naujienai: Taujėnų miestelio bendruomenė (0)

Kol kas komentarų nėra. Būkite pirmas.Apie bendruomenę

Bendruomenės įkūrimą paskatino nenaudojamo Taujėnų vidurinės mokyklos bendrabučio likimas. Ukemergės savivaldybė nusprendė į šį bendrabutį sukelti iš miesto tuos gyventojus, kurie nesugeba susimokėti mokesčių už komunalinius patarnavimus. Iškilo grėsmė, kad atsiras daug gyventojų turinčių mažas pajams ir dėl to gali padaugėti miestelyje vagysčių ir kitokių nusiklatimų. Todėl miestelio gyventojai susibūrė į bendruomenę. Šiuo metu Taujėnų bendruomenėje 30 yra registruotų narių, bet skaitome, kad visi Taujėnų miestelio gyventojai yra bendruomenės nariai.
Mūsų tikslas: Taujėnų miestelio gyventojų gyvenimo kokybės gerinimas, jų bendruomeninių ryšių stiprinimas, siekiant užtikrinti ekonominę, kultūrinę, aplinkosauginę ir socialinę plėtrą. Taujėnų miestelio bendruomenės taryba rengia projektus, dalyvauja konkursuose. Didelis dėmesys skiriamas miestelio aplinkos gražinimui, bendruomenės telkimui, kiekvieni metai renkama gražiausiai tvarkoma sodyba.
Rengti projektai: „Paplūdimio įrengimas - iniciatyvios bendruomenės ugdymas", „Informacinio kraštotyrinio leidinio „Taujėnai" išleidimas", „ Stipri bendruomenė - sveika bendruomenė", „ Miestelio šventė „Skrydis per 410 žvaigždynų", „Žaliasis virusas", „Aš čia gimiau, augau ir uliojau", Grupinės terapijos programa „Aš asmenybė, aš viską galiu", „Senolių išminties sparnų pakylėti", „Taujėnai 1918-2008", „Gimtinės tautiškumo ir tikėjimo keliu", „Tarptautinė mėgėjų teatrų šventė „Prie dvaro".
Ateityje laukia nemažai darbų: Taujėnų parapija kartu su Taujėnų miestelio bendruomene ruošiasi teikti projektą, kurio metu planuojama gauti Europos Sąjungos paramą Taujėnų bažnyčios fasado kapitaliniam remontui.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ