Adresas: šilo-11
Kelmės rajono savivaldybė, valpainių
Telefonas: 861601231
El. paštas: dalia.zakariene69@gmail.com
Kontaktinis asmuo: Dalia Zakarienė
http://

 Valstybės dienos minėjimas prasidėjo sportinėmis varžybomis. Svečiuose lankininkai "Perkūno strėlė" užėmė visus norinčius išmokti šaudyti iš lanko, surengė mini varžybas. Kaip ir kiekvienais metais žaidė krepšinį. Jaunimas bei senbūviai varžėsi dėl pereinamosios taurės. 

Vakare, kaip įžanga į Valpainių kaimo 10 - ties metų jubiliejaus šventę vyko stogastulpio atidengimas Petrui Venckui atminti, už iniciatyvą pradedant sodinti, vėliau prižiūrėti ir puoselėti Valpainių gyvenvietės parką.

Po stogastulpio atidengimo ceremonijos, visi buvo pakviesti į Valpainių kaimo bendruomenės kiemelį minėti jubiliejinės šventės, kuri prasidėjo Kelmės mažojo teatro spektakliu "Žaldokynė". Po to visi 21h. giedojo Lietuvos himną. Vakarą vainikavo nominacijos, skirtos nusipelniusiems Valpainių kaimo bendruomenės nariams, vakaronė su Pakražančio kultūros centro meno vadovu Saulium Venckum.
Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Apie bendruomenę

Valpainių bendruomenė susikūrusi 2003m kovo 5d. Bendruomenę sudaro 47 nariai. Visa bendruomenė švenčia jau tradicija tapusias šventes, tokias kaip: Mamos diena, Mindaugo karūnavimo diena, Rudens derliaus šventė, Kalėdinė eglutė mažiesiems, Užgavėnės bei Atvėlykio šventė, su kuria sutampa bendruomenės gimtadienis.


Į BENDRUOMENIŲ PORTALĄ